d5d46f60f788ffdbd35cc5f010652950anas.maslova2012@gmail.com

19 Травня 2020
d5d46f60f788ffdbd35cc5f010652950

Доброго дня. В квітні, до вступу нового закону, були оголошенні відкриті торги. До 18 травня на електронній системі закупівлі була розташована скарга від учасника, додана відповідь АМКУ. На даний час цю закупівлю треба скасувати, але в ст. 32 ч. 1 відмінити тендер можливо тільки у разі:
1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;
2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.
За період з квітня по травень був розформований тендерний комітент та була назначена уповноважена особа. Ми можемо посилатися на наказ про призначення уповноваженої особи, щоб скасувати тендер з причини, що уповноважена особа не може взяти на себе відповідальність за тендер, який розпочали до її призначення? Усунути невідповідності згідно рішення АКМУ також не має можливості по причині того, що тендерного комітету вже не має. Наказ о призначенні уповноваженої особи від 12 травня, рішення АМКУ було розташовано 14 та 15 травня.

Відповідь

Добрий день! Для початку слід зазначити, що так як дана процедура закупівлі була розпочата до введення в дію нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) то і при відміні такої закупівлі слід керуватися старою редакцією Закону враховуючи Прикінцеві положеннях нової редакції Закону. Відповідно до В ч. 1 ст. 31 старої редакції Закону наведено перелік підстав, керуючись якими, замовник відміняє торги. Цей перелік є вичерпним, та розширенню не підлягає. Отже, при відміні процедури закупівлі, якщо в цьому є...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Невикористані талони чи звітувати про виконання договору
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Відбулася закупівля запит ціни на пальне. Талони отримано, кошти оплачено. Думаю чи робити звіт про виконання договору, чи після завершення, оскільки талони ще не використані.

  • Як правильно оприлюднити договір страхування в Prozorro, якщо послуга надається до наступного року?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Як вірно опублікувати договір страхування авто та страхування на випадок інфікування в частині строку дії договору та термін постачання послуги за рахунок бюджетних коштів, якшо термін страхування 1 рік і

  • Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали? Фінансування: власний бюджет. Товар: овочі.

  • Щодо оприлюднення додаткових угод
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    постало питання в наступному, під час підготовки Додаткової угоди до Договору по закупівлі електричної енергії, на зменьшення ціни за одиницю. В останній день місяця постачальнику було напралено проект Додаткової угоди,

  • Зміна типу матеріалів у договорі: коли потрібна додаткова угода за “прозорого будівництва”
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Підкажіть чи потрібно укладати додаткові угоди на зміну типу матеріалів, обладнання згідно з Законом України від 19.09.2024 № 3988-ІХ «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо забезпечення

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО