Чим керуватись: Законом чи документом вищестоящого органу?

06 Грудня 2021
mykhajlo

Доброго дня Вам!
Допоможіть, будь-ласка, розібратися в наступному питанні…
Ми – бюджетна установа. Підпорядковуємося Департаменту соціальної політики при КМДА. Отже, що цікавить – існує такий документ, як “ПРОТОКОЛ № 6 розширеного засідання Колегії виконавчого органу КМДА” від 25 вересня 2018 року. Де в порядку денному окремим пунктом № 13 йдеться про наступне (далі – як в документі):
“13. З метою забезпечення ефективності здійснення допорогових закупівель структурними підрозділами виконавчого органу КМДА, районними в м. Києві державними адміністраціями та їх структурними підрозділами, комунальними підприємствами, установами і організаціями м. Києва, застосовувати систему публічних закупівель ProZorro, якщо сума закупівлі перевищує 7200,00 грн.
Забезпечити оприлюднення у системі ProZorro звіти про всі договори, укладені без застосування системи публічних закупівель ProZorro.
Обгрунтовано інформувати профільного заступника голови КМДА щодо обставин, які унеможливлюють застосування при допорогових закупівлях системи ProZorro. ” (кінець цитати). Отже, виходячи з цього, в мене виникло питання – якщо я за певним кодом провів спрощену закупівлю (керуючись Протоколом) на 13800, 00 грн раніше, а наразі є наявна потреба здійнити закупівлю на 536, 50 коп. за тим же самим кодом (33140000-3 Медичні матеріали). Закупівля не “ковідна”. То як мені її проводити? У форматі спрощеної закупівлі чи можна “прямим” договором? Адже я не виходжу за вартісні межі в 50000,00 грн (згідно Закону). Але виходжу за межі 7200, 00 грн згідно Протоколу № 6. Чим мені керуватися? Законом Чи Протоколом?
Дякую Вам!

Відповідь

Бажаємо вдалого дня та повідомляє наступне. З метою здійснення публічних закупівель замовник самостійно організовує внутрішню закупівельну роботу у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Частиною 3 статті 3 Закону якою визначено, що, у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель (стаття 5 Закону) та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. Дана норма дозволяє:
• або заключити «прямий» договір та оприлюднити відповідний звіт в ЕСЗ;
• або для здійснення закупівель використовувати Prozorro Market;

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

 • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

 • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

 • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

 • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
  26 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

 • До усіх питань