Чи вважатиметься наступна процедура закупівлі за тим самим предметом закупівлі новим предметом закупівлі?

01 Листопада 2021
ievhen-valerijovych

Тема
Чи можливо після першої проведеної закупівлі електричної енергії по процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою, на суму більше 133 тис. євро, проводити наступну закупівлю електричної енергії на суму менше 133 тис. євро, по процедурі відкритих торгів без публікації англійською мовою?
Вхідна інформація, щодо питання.
Наша бюджетна організація провела у 2021р. закупівлю електричної енергії на суму більше 133 тис. євро. по процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою.
Зараз виникла необхідність провести другу закупівлю електричної енергії на суму більше 200 тис. грн., але менше 133 тис. евро.

Питання:
Як оформлювати наступну процедуру закупівлі електричної енергії, на суму більше 200 тис. грн., але менше 133 тис. евро, , – по процедурі відкритих торгів з публікацією англійською мовою, або по звичайній процедурі відкритих торгів без публікації англійською мовою?

Відповідь

Добрий день! Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону предмет закупівлі – товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).

 

Планування закупівель здійснюють на підставі наявної потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг, які  включають до річного плану закупівель. Отже, загалом замовник, плануючи власні видатки ще задовго до безпосереднього здійснення закупівель орієнтується у власних наявних потребах щодо придбання товарів, робіт або послуг і може планувати їх, відображаючи в річному плані закупівель, обираючи при цьому за кожним...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань