Чи відносяться бартерні операції до публічних закупівель?

22 Листопада 2021
natalia

Комунальне підприємство заключає договір на спилювання дерев на умовах передачі зрізаної деревини в рахунок оплати за надані послуги. Вартість договору не визначена. Грошові розрахунки не проводяться, а тільки бартером. Чи повинні такі договори публікуватися в ел.системі ?

Відповідь

 

Добрий день! Ваше питання має багато нюансів та тонкощів, для того аби надати Вам відповідь, зі свого боку нам необхідно звернутися до компетентних спеціалістів даної сфери та провести розширений аналіз нормативних документів та відповідних договірних зобов’язань. Дана юридична послуга надається на платній основі. Якщо Ваше питання досі актуальне направте свої контакти на нашу електронну пошту radnukdz@gmail.com і з Вами в найкоротші терміни зв’яжуться наші спеціалісти. Або дзвоніть за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 для отримання послуг Тендерного агентства «Радник» або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Підскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ППідскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за Постановою 169, після останніх змін, коли треба проводити спрощені закупівлі (тобто закупівлі стають “прозорими”) чи доцільно проводити закупівлі до 50,0

  • Щодо визначення кодів ДК
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    П1. Бюджетна установа. Потрібна консультація щодо визначення ДК по предмету закупівлі: – «Доступ до програмного забезпечення у вигляді онлайн сервісу Е-журналів/ Інформаційними системами (наприклад “Громадський проєкт” та ін.) (надання права

  • Щодо ціни товару
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПЯк правильно обгрунтувати підвищення ціни товару, на етапі формування оголошення про проведення закупівлі? Дякую.

  • Щодо укладення прямого договору по Постанові №169
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь- ласка чи можна укласти прямий договір по 169 Постанові на суму 109 194 грн., на проведення поточного ремонту споруди цивільного захисту ( укриття) у школі, чи краще застосувати

  • Щодо внесення змін до переліків та обсягів
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПУ Ваших публікаціях про закупівлі за постановою 169 всюди йде мова про внесення змін до переліків та обсягів закупівель, затверджених наказом замовника. Але підпункт 2) пункту 1 Постанови звучить так:

  • До усіх питань