Чи сумуємо закупівлі за кодом ДК?

26 Квітня 2022
nataliia

підкажіть чи вірно розуміємо останні зміни до Постанови 169. Враховуючи останні зміни до Постанови 169, Замовник укладаючи договори по завершенню або скасуванню воєнного стану підраховує загальну вартість за кожним кодом ДК не залежно від кількості договорів і віповідно звітує (впродовж 20 днів після завершення/скасування воєнного стану) або не звітує про договори укладені без виккористання електронної системи.

Відповідь

Вітаю. З останніми змінами до  Постанови № 169 ознайомтесь у матеріалі «Порівняння останніх змін до постанови Кабміну № 169». Абзацом 2 підпункту 1 пункту 1 Постанови № 169, зокрема, встановлено, що в разі здійснення закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, без використання електронної системи закупівель замовник не вносить інформацію про такі закупівлі до річного плану та не оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (див. алгоритм проведення закупівель до 50 тис. грн без використанням електронної системи під час воєнного стану).

Підпунктом 3 пункту 1 Постанови № 169, зокрема, встановлено, що закупівлі понад 50 тис....

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • товариство притягнуто до відповідальності за Закону України «Про захист економічної конкуренції» та накладено штраф. Підкажіть будь ласка мої подальші дії
    23 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПСклалася така ситуація. В січні 2022 року уклали прямий договір на послуги на суму 20000 грн. до 31.12.2022 року. В травні мені стало відомо, що товариство притягнуто до відповідальності за

  • щодо Наказу МОЗ
    23 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПХочеться почути думку експертів порталу щодо прийняття Наказу МОЗ України від 09 травня 2022 року № 761. А саме: Чи може комунальне некомерційне підприємство закуповувати за бюджетні кошти лише тільки

  • Ми монополісти. Працюємо по Закону
    23 Травня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Ми монополісти.Працюємо по закону.В річному плані код використали. Виникла додаткова потреба на Закупівлю( зміни до річного плану) до 50тис по тому ж коду. Закупівля може рахуватись як

  •   Три питання щодо закупівель за постановою КМУ №169
    23 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗгідно з постановою КМУ №169 закупівлі від 50 тис. проводяться без застосування процедур та спрощених закупівель, виникають питання: 1. Якщо потрібно заключити 2 договори на суму до 50 тис (один

  • розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169 закінчується 25.05. Чи можна заключити договір на рік?
    23 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПВітаю. На даний момент є питання щодо проведення закупівлі послуг з розподілу з ДТЕК. На сьогодніщній день діє договір на розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169.

  • До усіх питань