чи розповсюджуються 10% на прямий договір? Чи можна в додатковій угоді на зміну ціни прописати 631 статтю?

03 Лютого 2021
iuliia

Суть питання: на прикінці листопада уповноваженою особою було опубліковано оголошення про проведення спрощеної закупвілі електричної енергії (універсальна послуга). Загальна вартість закупівлі була розраховна згідно діючих тарифів на той момент. Перший раз спрощена процедура не відбулась, нами було подано повторно оголошення про проведення спрощеної закупвілі електричної енергії (універсальна послуга). Други раз теж не відбулась спрощена процедура і зв‘язку з чим було прийнято рішення укласти примий договір на тих самих умовах, які були. Але коли ми вже уклали договір в грудні стало відомо, що з січня буде підвищення тарифів більше ніж на 10%. Питання: так як ми уклали прямий договір чи розповсюджуються ці 10% на такий договір? Чи можна в додатковій угоді на зміну ціни прописати 631 ст. де буде прописано строк росповсюдження цієї ціни з 01.01.2021р. ?

Відповідь

Щоб проаналізувати саме вашу ситуацію та вказати правильний та законний шлях телефонуйте на платну консультацію Тендерного агентства «Радник» за номером: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням: http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель