Чи промірне рішення Замовника висунути вимогу на усуненні невідповідностей відповідно до п. 16 ст. 29 ЗУ “Про публічні закупівлі”

01 Листопада 2021
olena

Відбулися відкриті торги. Під час розгляду тендерної пропозиції учасника Замовником було виявлено наступні невідповідності:
1. Відповідно до наданої довідки № 198 від 10.10.2021за предметом закупівлі 15110000-2 М’ясо учасник має досвід виконання аналогічних договорів №3 на суму 191017,00 грн та договір № 1 на суму 788030,10 грн. На вимогу ТД надати не менше 1 копії договору, зазначеному у довідці, учасником було надано договір № 2 на суму 89801,25 грн за предметом закупівлі 03220000-9 Овочі та відповідний відгук до даного договору. (додаток 1, п.1 Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям, визначеним у ст.16 ЗУ «Про публічні закупівлі», п.п. 2 Наявність документального підтвердження досвіду виконання аналогічного(аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), п.п. 1.1.2 та 1.1.3)
2. В ТД Замовника була вимога, якщо тендерна пропозиція подається не керівником учасника, зазначеним у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а іншою особою, учасник надає довіреність або доручення на таку особу. (додаток 1, п.4 Інша інформація встановлена відповідно до законодавчтва, п.п. 2.)
Тендерна прозиція учасника підписана іншою особою, яка в довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, зазначена як фахівець по тендерам, але довіреність чи доручення на цю особу відсутнє.
Чи промірне рішення Замовника висунути вимогу на усуненні невідповідностей відповідно до п. 16 ст. 29 ЗУ “Про публічні закупівлі”

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 16 статті 29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон), якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявлено невідповідності в інформації та / або документах, що подані учасником у тендерній пропозиції та / або подання яких вимагалось тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.

Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та / або документах:

 1. що підтверджують відповідність учасника процедури закупівлі кваліфікаційним критеріям відповідно до...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

 • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

 • Розривати договір або піднімати ціни?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

 • Переможець працює без пдв
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

 • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
  24 Червня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

 • До усіх питань