Чи правильно визначати предмет закупівлі для купівлі товарів та послуг по четвертій цифрі, згідно Єдиного закупівельного словника, у разі, якщо четверта цифра є нульом?

01 Листопада 2021
ievhen-valerijovych

Тема
Чи правильно визначати предмет закупівлі для купівлі товарів та послуг по четвертій цифрі, згідно Єдиного закупівельного словника, у разі, якщо четверта цифра є нульом?

Вхідна інформація, щодо питання.
Наша бюджетна організація провела закупівлі товарів у загальній сумі до 50 тис. грн., з визначенням предмету закупівлі по кодам Єдиного закупівельного словника, у яких 4-ю цифрою є нуль.
Наприклад, коди згідно Єдиного закупівельного словника товарів наступні: 51700000-9 – послуги зі встановлення протипожежного устаткування, 71900000-7 – лабораторні послуги.
Важливо, що у цих кодів згідно Єдиного закупівельного словника відсутні підкоди, для того, щоби вибрати код за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

Питання:
1. чи вірно наша організація визначила предмет закупівлі товарів по кодах Єдиного закупівельного словника, по четвертій цифрі, у яких 4-ю цифрою є нуль?
2. у разі, якщо наша організація визначила предмет закупівлі товарів по вищевказаним кодах Єдиного закупівельного словника не вірно, то у такому разі у яких випадках можливо застосовувати вищезазначені коди Єдиного закупівельного словника?

Відповідь

Доброго дня! Ні! Показник четвертої цифри «0» при закупівлі товарів та послуг не може бути вибраний замовником з огляду на таке. Державний класифікатор базується на системі кодів, що мають ієрархічну структуру і складаються з дев’яти цифр. Код складається з 8 цифр.

 

Предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини 1 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) та Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708, за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.

 

Тобто предмет закупівлі послуг має визначатися за класом. На клас вказують перші чотири цифри. Натомість перші три цифри визначають...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
 • товариство притягнуто до відповідальності за Закону України «Про захист економічної конкуренції» та накладено штраф. Підкажіть будь ласка мої подальші дії
  23 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПСклалася така ситуація. В січні 2022 року уклали прямий договір на послуги на суму 20000 грн. до 31.12.2022 року. В травні мені стало відомо, що товариство притягнуто до відповідальності за

 • щодо Наказу МОЗ
  23 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПХочеться почути думку експертів порталу щодо прийняття Наказу МОЗ України від 09 травня 2022 року № 761. А саме: Чи може комунальне некомерційне підприємство закуповувати за бюджетні кошти лише тільки

 • Ми монополісти. Працюємо по Закону
  23 Травня 2022
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Ми монополісти.Працюємо по закону.В річному плані код використали. Виникла додаткова потреба на Закупівлю( зміни до річного плану) до 50тис по тому ж коду. Закупівля може рахуватись як

 •   Три питання щодо закупівель за постановою КМУ №169
  23 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПЗгідно з постановою КМУ №169 закупівлі від 50 тис. проводяться без застосування процедур та спрощених закупівель, виникають питання: 1. Якщо потрібно заключити 2 договори на суму до 50 тис (один

 • розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169 закінчується 25.05. Чи можна заключити договір на рік?
  23 Травня 2022
  Читати відповідь

  ПВітаю. На даний момент є питання щодо проведення закупівлі послуг з розподілу з ДТЕК. На сьогодніщній день діє договір на розподіл активу та реативу на травень місяць по постанові 169.

 • До усіх питань