чи потрібно завершувати договори, які були укладенні без застосування електронної системи закупівель, та підтягувати сканкопії актів виконаних робіт, накладних?

14 Січня 2021
olha

чи потрібно завершувати договори, які були укладенні без застосування електронної системи закупівель, та підтягувати сканкопії актів виконаних робіт , накладних. Дякую.

Відповідь

Доброго дня! Закон України «Про публічні закупівлі» зобов’язує замовника оприлюднювати звіт про виконання договору про закупівлю – протягом 20 робочих днів з дня закінчення строку дії договору про закупівлю або його виконання сторонами, або його розірвання. Тобто дана норма стосується процедур закупівель та спрощених закупівель. Щодо тематики питання дивіться на порталі RADNUK.COM.UA статтю «Зручна таблиця зі строками звітування. Звітуймо разом!».

 

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель