чи потрібно правонаступнику бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі припиненими бюджетними установами

01 Квітня 2021
ievhen-valerijovych

Три бюджетні установи на підставі ст. 104 Цивільного кодексу України припинились у 2021р. в результаті реорганізації та приєднались до правонаступника, – четвертої діючої бюджетної установи.
Питання:
Потрібно чи не потрібно правонаступнику цих бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі у 2021р. припиненими бюджетними установами зі своїми здійсненними закупівлями у 2021р., з метою належного планування та здійснення подальших закупівель?
(Наприклад: одною з бюджетних установ, що реорганізована та приєднана закуплено у 2021р. шифер на суму 40 тис. грн. Бюджетна установа правонаступник також планує закупити (оприлюднено річний план закупівель) шифер вперше у 2021р. на суму 20 тис. грн.
Чи потрібно у такому випадку правонаступнику цих бюджетних установ проводити спрощену закупівлю на суму 20 тис. грн. (40 тис. грн. + 20 тис. грн. = 60 тис. грн.) та вносити зміни до річного плану закупівель, або потрібно звітувати в Prozorro про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель на суму 20 тис. грн.?).

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA та повідомляємо, що ваше питання передано відповідному експерту задля надання відповіді з правової точки зору й висвітлення його широкому колу осіб на порталі. Слідкуйте за оновленнями!

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

 • Не встигли надати відповідь на вимогу
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

 • еквівалент у спрощеній закупівлі
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

 • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

 • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
  16 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель