чи потрібно правонаступнику бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі припиненими бюджетними установами

01 Квітня 2021
ievhen-valerijovych

Три бюджетні установи на підставі ст. 104 Цивільного кодексу України припинились у 2021р. в результаті реорганізації та приєднались до правонаступника, – четвертої діючої бюджетної установи.
Питання:
Потрібно чи не потрібно правонаступнику цих бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі у 2021р. припиненими бюджетними установами зі своїми здійсненними закупівлями у 2021р., з метою належного планування та здійснення подальших закупівель?
(Наприклад: одною з бюджетних установ, що реорганізована та приєднана закуплено у 2021р. шифер на суму 40 тис. грн. Бюджетна установа правонаступник також планує закупити (оприлюднено річний план закупівель) шифер вперше у 2021р. на суму 20 тис. грн.
Чи потрібно у такому випадку правонаступнику цих бюджетних установ проводити спрощену закупівлю на суму 20 тис. грн. (40 тис. грн. + 20 тис. грн. = 60 тис. грн.) та вносити зміни до річного плану закупівель, або потрібно звітувати в Prozorro про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель на суму 20 тис. грн.?).

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA та повідомляємо, що ваше питання передано відповідному експерту задля надання відповіді з правової точки зору й висвітлення його широкому колу осіб на порталі. Слідкуйте за оновленнями!

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО