чи потрібно правонаступнику бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі припиненими бюджетними установами

01 Квітня 2021
ievhen-valerijovych

Три бюджетні установи на підставі ст. 104 Цивільного кодексу України припинились у 2021р. в результаті реорганізації та приєднались до правонаступника, – четвертої діючої бюджетної установи.
Питання:
Потрібно чи не потрібно правонаступнику цих бюджетних установ підсумовувати всі здійсненні закупівлі у 2021р. припиненими бюджетними установами зі своїми здійсненними закупівлями у 2021р., з метою належного планування та здійснення подальших закупівель?
(Наприклад: одною з бюджетних установ, що реорганізована та приєднана закуплено у 2021р. шифер на суму 40 тис. грн. Бюджетна установа правонаступник також планує закупити (оприлюднено річний план закупівель) шифер вперше у 2021р. на суму 20 тис. грн.
Чи потрібно у такому випадку правонаступнику цих бюджетних установ проводити спрощену закупівлю на суму 20 тис. грн. (40 тис. грн. + 20 тис. грн. = 60 тис. грн.) та вносити зміни до річного плану закупівель, або потрібно звітувати в Prozorro про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель на суму 20 тис. грн.?).

Відповідь

Вітаємо на порталі RADNUK.COM.UA та повідомляємо, що ваше питання передано відповідному експерту задля надання відповіді з правової точки зору й висвітлення його широкому колу осіб на порталі. Слідкуйте за оновленнями!

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Як розраховувати ціну на електроенергію за формулою для групи «А»?
    04 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Питання стосується підрахунку кількості та ціни електричної енергії для закупівлі на 2026 рік. Цікавить саме формульний розрахунок по плащадці “А”. Так формула є, а як розраховувати ніде не має роз’яснень.

  • Щодо розподілу обов’язків Уповноваженої особи
    04 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Питання щодо розподілу обов’язків УО. Підприємство прийняло на роботу нову УО, наразі маємо 2 УО. Постало питання розподілу їх обов’язків. Чи може одна УО організовувати всю діяльність закупівель підприємства, як

  • Віднесення плану закупівель до бюджетного періоду
    04 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Договір заключили 01.12.2025 року. Дія договору до 31.12.2026 року. Надання послуг з 01.12.2025 року по 31.12.2026 року. Така закупівля відноситься до плану закупівель 2025 року чи 2026 року?

  • Залучення співвиконавців в додатковій угоді до договору
    04 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Підкажіть будь-ласка, на початку 2025 року проведено закупівлю охоронних послуг (охорона об’єктів), в ТД не було прописано вимог щодо залучення співвиконавців, але у грудні 2025 виникла потреба залучення спеціалізованої охорони

  • Щодо повернення товару неналежної якості у складі робіт
    04 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Доброго вечора! Пвдскажіть, будь-ласка: У кошторисі є позиція: «Прасувальний каток: ширина прасувальної поверхні 140–160 см – 1 шт; Промислова сушильна машина: завантаження 25 кг – 2 шт; Промислова пральна машина:

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО