Чи потрібно поєднувати дві закупівлі поточного ремонту за однією адресою адмінбудівлі

09 Серпня 2024
Ельвіра

Добрий день!
Щодо закупівлі послуг з поточного ремонту приміщень будівлі.
Відповідно до пункту 10 Особливостей замовники здійснюють закупівлю послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, шляхом застосування відкритих торгів.
Відповідно до пункту 3 розділу ІІ Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого Наказом Мінекономрозвитку від 15.04.2020 № 708 під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури згідно з термінологією державних будівельних норм ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво», затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 04 червня 2014 року № 163, та/або галузевих будівельних норм ГБН Г.1-218-182:2011 «Ремонт автомобільних доріг загального користування. Види ремонтів та переліки робіт», затверджених наказом Державної служби автомобільних доріг України від 23 серпня 2011 року № 301.
Запитання перше.
Наприклад, замовником у січні 2024 року здійснено закупівлю послуг з поточного ремонту приміщень адмінбудівлі за адресою: Київ, вул. Ювілейна, будинок 25, за кодом 45450000-6 «Інші завершальні будівельні роботи» на суму 178 800,00 грн, без використання електронної системи закупівель. У вересні поточного року замовник планує здійснити закупівлю послуг з поточного ремонту даху адмінбудівлі за адресою: Київ, вул. Ювілейна, будинок 25, за кодом 45260000-7 «Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи» на суму 192 600,00 грн.
Чи потрібно замовнику поєднувати обидві закупівлі за адресою адмінбудівлі та відповідно проводити відкриті торги щодо ремонту даху? Або все ж таки коди різні та вдруге закупівлю теж можна здійснити без використання електронної системи закупівель?
Запитання друге.
Чи можна під час закупівлі послуг з поточного ремонту адмінбудівлі, які передбачають і ремонт фасаду (за показником 4-ї цифри код – 45440000-3) і ремонт підлоги (за показником 4-ї цифри код – 45430000-0) і заміну вікон (за показником 4-ї цифри код – 45420000-7), застосувати код за показником 2-ї цифри – 45000000-7? Або обов’язково потрібно знайти більш відповідний всій закупівлі код за показником 4-ї цифри?
Дякую.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи потрібно поєднувати дві закупівлі поточного ремонту за однією адресою адмінбудівлі   Стосовно першого питання, то як Ви правильно зазначили, предмет закупівлі послуг з поточного ремонту визначається за кожним окремим будинком, будівлею, спорудою, лінійним об’єктом інженерно-транспортної інфраструктури. Тобто код Єдиного закупівельного словника не є вирішальним при визначенні предмета закупівлі послуг з поточного ремонту, яке згідно з Порядком визначення здійснюється замовником саме по окремому об’єкту та передбачає включення...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • зміна істотних умов в переговорній процедурі
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    цікава Ваша думка щодо п. 19 Особливостей, зміна істотних умов в переговорній процедурі. А саме, якщо укладається договір за результатами переговорної процедури пп.2 п. 13 (відсутність конкуренції з технічних причин,

  • Чи завантажує Замовник перед оголошенням до ЄДЕССБ документи щодо аналізу цін?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Оголошено закупівлю на реконструкцію електропостачання вартістю 2 125 642грн, ПКД і експертний звіт за 2024 рік. Перед оголошенням процедури, за запитом Замовника до проектанта, була надана відповідь, що ціни на

  • Як правильно вказати вимоги до предмета закупівлі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Працюю на майданчику е-тендер. Планується закупівля за кодом ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги із спеціального та спеціалізованого автотранспорту для надання медичної допомоги) однак послуга має багато

  • Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    оборонним Замовником було оголошено спрощену закупівлю на фармацевтичну продукцію без зазначення еквівалента а з конкретними марками. Учасник надав на декілька позицій еквіваленти, що не передбачено документацією. Чи правомірно буде відхилити

  • Код ДК для послуг зі збирання, перевезення та утилізації відпрацьованих шин
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Підкажіть, будь ласка, щодо визначення коду ДК 021:2015 для закупівлі послуг з утилізації відпрацьованих автомобільних шин. Наразі ми визначили предмет закупівлі за кодом 90520000-8 "Послуги у сфері поводження

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО