Чи потрібно паралельно з Положенням про уповноважену особу затверджувати Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг.

29 Березня 2021
oksana

Чи потрібно паралельно з Положенням про уповноважену особу затверджувати Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг. Якщо так, то в якому вигляді воно повинно бути. У нас на даний час посада головного спеціаліста з державних закупівель (уповноважена особа) в органах місцевого самоврядування (селищна рада).

Відповідь

Бажаємо сонячного дня та повідомляємо, що паралельно з Положенням про уповноважену особу затверджувати Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг замовник не зобов’язаний. Дане питання віддане на розсуд самого замовника, адже він зобов’язаний самостійно організовувати роботу підприємства, організації, установи. Якщо уповноважена особа вбачає необхідність в підготовці та наявності такого документу, він може ініціювати створення та затвердження такого Положення на підприємстві де така уповноважена особа працює. Під час аналізу Закону України «Про публічні закупівлі» виникає багато запитань? Реєструйтесь на навчання Академії Радник та отримуйте тільки вичерпні та практичні відповіді: https://radnyk.academy/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Відповідно до ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні
    04 Серпня 2021
    Читати відповідь

    ПВідповідно до ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного

  • з постачальником було укладено договір в січні місяці 2021 р.
    04 Серпня 2021
    Читати відповідь

    Пз постачальником було укладено договір в січні місяці 2021 р. , в червні 2021 було обгрунтовано збільшено ціну до 10% на певний вид товару даного договору, якщо постачальник знову в

  • Просимо надани розяснення. У випадку коли на початок року планувалось
    04 Серпня 2021
    Читати відповідь

    ППросимо надани розяснення. У випадку коли на початок року планувалось за кодом купувати на суму менше 50 тис грн без використання електронної системи, що і було зроблено. У середині року

  • Закупівля поточного ремонту (ВТ). Згідно закону \”Учасник в складі тендерної
    04 Серпня 2021
    Читати відповідь

    ПЗакупівля поточного ремонту (ВТ). Згідно закону “Учасник в складі тендерної пропозиції надає довідку з інформацією про повне найменування, місцезнаходження, код ЄДРПОУ та ПІБ керівника щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник

  • Допоможіть, будь ласка, розібратися в наступній ситуації. Населений пункт №1
    04 Серпня 2021
    Читати відповідь

    ПДопоможіть, будь ласка, розібратися в наступній ситуації. Населений пункт №1 потрібно виконати: виконання генерального плану -49302 грн., топографо-геодезичну зйомку – 49940грн., цифрове аерофотознімання території – 49900 грн., послуги з підготовки

  • До усіх питань