чи потрібно опубліковувати додаткову угоду про внесення змін до «прямого» договору в частині зменшення обсягів

17 Грудня 2020
olha

Замовником здійснено придбання товару без застосування порядку проведення спрощених закупівель за випадком, визначеним пунктом 1 частини сьомої статті 3 Закону (було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю), про що оприлюднено звіт про договір про закупівлю, укладений без використання системи. Питання: чи потрібно опубліковувати додаткову угоду про внесення змін до цього договору в частині зменшення обсягів закупівлі?

Відповідь

Вітаємо! Опубліковувати додаткову угоду про внесення змін до договору без використання електронної системи закупівлі в частині зменшення обсягів закупівлі не потрібно з огляду на те, що на нього не розповсюджується вимоги статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі».

Також стаття до теми питання: «Закупівля без проведення спрощеної закупівлі. Який договір укладати: договір про закупівлю чи звичайний (прямий) договір?».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи можливо продовжити строк дії договору
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка. Процедури на закупівлю продуктів харчуваня здлійснювалось по квартально до 31.03.2021р (відкриті торги, спрощені процедури). На даний час угоди не використані. Чи можливо продовжити строк дії договору до

  • Стаття 16, 17 для субпідрядників
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПУ разі залучення субпідрядника в обсязі меншому ніж 20 відсотків від вартостіі договору про закупівлю , потрібно давати Учаснику у складі тендерної пропозицічї довідки на підтвердження умов ст. 16,17 Закону

  • По яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами
    24 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ППо яким критеріям розподілити обов’язки в Положенні про уповноважених осіб між двома уповноваженими особами на одному підприємстві, з метою справедливого (рівного) навантаження на кожну уповноважену особу, при цьому щоби це

  • Чи варто при закупівлі робіт з технагляду використовувати той же код ДК за яким закуповувались роботи з будівництва (реконструкції)?
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПЄ необхідність у закупівлі робіт з технічного нагляду за будівництвом об’єкта. Згідно ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 вартість робіт щодо здійснення технічного нагляду включається до зведенного кошторису проектної документації та є складовою частиною

  • щодо нюансів спрощеної закупівлі
    23 Лютого 2021
    Читати відповідь

    ПВітаю. Допоможіть будь ласка розібратися. Згідно абз.4 п.3 ч.7 ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»(далі Закон) придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель