Чи підпадає під дію Закону роялті

01 Жовтня 2025
Вікторія

Тема: Предмет закупівлі
Тема розширена: Виплата авторської винагороди (роялті)
Суть питання: Чи підпадає під дію Закону України “Про публічні закупівлі” укладення договору з Громадською організацією “Українська агенція з авторських та суміжних прав” (далі – ГО УААСП), яка є організацією колективного управління та має спеціалізований статус відповідно до Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав», предметом закупівлі якого є «надання дозволу на використання об’єктів авторського права, а саме:
ГО УААСП надає Користувачеві, на умовах, визначених цим Договором, дозвіл (невиключну ліцензію) на публічне виконання Творів з каталогу ГО УААСП, а Користувач як власник майданчика, де здійснюється публічне виконання Творів, зобов’язується виплачувати ГО УААСП авторську винагороду (роялті) відповідно до даного Договору та Закону як при платному, так і безоплатному вході»? Чи підпадає під дію Закону України “Про публічні закупівлі” укладення договору, предметом закупівлі якого є виплата авторської винагороди (роялті)?

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи підпадає під дію Закону роялті?  Мінекономіки у відповіді на запит  аналогічного змісту 438/2021 зокрема зазначило: « Закон України “Про публічні закупівлі”  (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Згідно з пунктом 25 частини першої статті 1 Закону публічна закупівля (далі – закупівля) – придбання замовником товарів, робіт і...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Додаткова угода про зменшення обсягів закупівлі
    05 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Скажіть будь ласка Додатковою угодою на який підпунк пункту 19 Особливостей спиратись щоб зменшити суму договору і кількість невибраного товару щоб закрити договір. Чи можна вказувати ПП 1 і пп5

  • Якщо вчасно не оприлюднено ДУ до договору про продовження строку поставки. Які мої дії?
    05 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Добрий ранок. Якщо не підвантажено на майданчик ДУ від 08.11.2025 до договору про продовження строку поставки. Які мої дії?

  • Учасник в своїй пропозиції надає кошторисні розрахунки де характеристики матеріалів не відповідають дефектному акту замовника. Чи є це невідповідністю технічним вимогам чи наданий кошторисний розрахунок відповідає вимогам?
    05 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Замовником проведено закупівлю відкритих торгів з поточного ремонту, де у дефектному акті зазначено:- Прокладання трубопроводів каналізації з поліетиленових труб діаметром 100 мм. – Прокладання трубопроводів водопостачання з поліетиленових (поліпропіленових) напірних

  • Учасник при поданні пропозиції не надав позитивний відгук про виконання аналогічного договору. Чи можна надати йому 24 години на виправлення?
    05 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Добрий вечір. Учасник при поданні пропозиції не надава позитивний відгук про виконання аналогічного договору. Чи можна надати йому 24 години на виправлення?

  • Якщо державний замовник є виконавцем послуг за договором з комерційною структурою і за цим договором виконавець залучає співвиконавців/субпідрядників – чи потрібно в цьому випадку договори субпідряду оприлюднювати в системі прозоро?
    05 Грудня 2025
    Читати відповідь

    підкажіть будь ласка у випадку якщо державний замовник є виконавцем послуг за договором з комерційною структурою (не бюджетні кошти, в прозоро закупівлі не було). За цим договором виконавець (який є

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО