Чи підпадає акт наданих послуг оприлюдненню в ЕСЗ?

02 Квітня 2021
ivanna

28 січня 2021 року була здійснена річна закупка з надання послуг з комп’ютерної техніки на суму 45500,00. але кошти проплачуємо частинами, Зараз прийшов акт до договору від 28 січня 2021 року про надання послуг з комп. техніки, як його правильно провести в прозоро цей акт, потрібно створювати новий план на цю суму чи вносити зміни до договору через закупівлю. Але ще така ситуація, що ця закупка була створена іншою людиною на одному майданчику, а я працюю на іншому, як правильно це зробити. Дякую.

Відповідь

Добрий день! Пунктом 3 частини 1 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон)  визначено, що в разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель, у тому числі електронні каталоги для закупівлі товарів. У разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель, відповідно до статті 10 Закону, звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

 

Ураховуючи викладене та той факт, що очікувана вартість предмета закупівлі становить 45,5 тис. грн, тобто не перевищує граничні 50,0 тис. грн....

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Чи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначенак тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно проходити тестування особі, яка наказом по підприємству визначена як тимчасово виконуюча обов’язки Уповноваженої особи на час відсутності Уповноваженої особи (відпустка, лікарняний тощо)

  • Не встигли надати відповідь на вимогу
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Замовником були оголошені відкриті торги по закупівлі товару. Після розгляду пропозиції учасника його було обрано переможцем та оприлюднено повідомленн про намір укласти договір. Від учасника, пропозиція якого не

  • еквівалент у спрощеній закупівлі
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПОголошено спрощену закупівлю дорожньої фарби певного виробника, так як раніше цю фарбу використовували та задоволені якістю. У вимогах вказано, що екваваленти та аналоги не приймаються. Учасником виставлено вимогу щодо видалення

  • Наказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ПНаказом 2628 передбачена форма гарантии: електронна або паперова. 1. Паперова гарантія в системі – це може кожний намалювати. Як уникнути ризиків (просити оригінал звісно ж замовник не матиме права). 2.

  • Можливість підписання удосконаленим електронним підписом
    16 Квітня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу допомоги. Оголошено відкриті торги, 14.04.2021р від учасника поступило питання :”Просимо надати роз”яснення чи можливо підписувати тендерну пропозицію удосконаленим електронним підписом на кваліфікованому сертифікаті? Якщо да, то Просимо додати інформацію

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель