чи обов’язково УО при оприлюдненні своїх протоколів розміщувати скан копії підписаних протоколів?

04 Грудня 2020
iurij

Як Ви вважаєте, чи обов’язково УО при оприлюдненні своїх протоколів розміщувати скан копії підписаних протоколів? Чи достатньо опублікувати протокол у форматі електронного документу (*.doc), зважаючи на те, що УО все-одно накладає свій КЕП? Дякую.

Відповідь

Доброго дня! Для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа (ст. 6 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»), відповідно замовник не зобов’язаний оприлюднювати скан копію протоколу у разі опублікування такого документу у форматі *.doc з подальшим накладенням підпису.

Особливу увагу слід звернути на внутрішнє Положення замовника щодо здійснення закупівель уповноваженою особою так як самого його положенням може бути встановлено обов’язок УО розміщувати скан копії підписаних протоколів. Бажаєте безкоштовно отримати нульовий випуск журналу «Радник у сфері бюджетної бухгалтерії»? Заповнюйте заявку або переходьте на портал

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань