Чи необхідно звітувати замовнику за реєстрацію на майданчику як Постачальника?

10 Грудня 2020
olena

Підприємство зареєстровано на майданчику як Замовник. Виникла необхідність зареєструватись і як Постачальник. Для активаціїї реєстрації необхідно сплатити мін.платіж 170,0 грн. Як підприємству ,як Замовнику, внести це в план та відзвітуватись про використані кошти – адже закон зобовязує звітувати за всі витрати від 0 грн.?

Відповідь

Вітаємо. З огляду на відсутність виключень щодо витрат коштів замовника для активації та реєстрації на майданчику згідно Закону України «Про публічні закупівлі», змушені констатувати найбільш безпечний варіант – оприлюднення в електронній системі відповідної інформації згідно статей 3, 4 Закону.

Ви вже знайомі з новим журналом «Радник у сфері бюджетної бухгалтерії»? Сучасний помічник бухгалтерів¸ кадровиків і керівників бюджетних установ та комунальних підприємств: зустрічайте – журнал та інтернет портал RADNUK.COM.UA/RBB

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Аналогічний договір та його особливості
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пст. 16 Закону передбачено такий кваліфікаційний критерій як наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів), і в зв’язку з цим питання, якщо предмет закупівлі двері

  • Чи є ціновий поріг у 20 % від первісної ціни договору про закупівлю граничним?
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Була укладена додаткова угода на 20 відсотків суми з продовженням терміну дії договору для проведення основної закупівлі, але у зв’язку з тим, що укласти договір не є можливим,

  • Законодавче регулювання оскарження вимог тендерної документації
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. У нас у тендері на будівельні роботи потрібно надати кошторис, використовуючи розцінки СОУ.Для того аби використовувати розцінки СОУ потрібен дозвіл, який власник розцінок не бажає надавати, а тендерною

  • Як обрати вид закупівлі на майданчику
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    Пдоброго дня в вашому зразочку протокола про затвердження змін до річного плану при плануванні закупівлі без використання електронної системи в графі “вид закупівлі” ви пишете “звіт про договір про закупівлю,

  • Як опублікувати звіт про закриття договору
    09 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня . Суму тендерної угоди було збільшено згідно чинного законодавства на 20 % . Через майданчик суму договору не змінено , а лише завантажено додаткову угоду. Як опублікувати звіт

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель