Чи можна згідно серпневого висновку підняти ціну? Якщо, ні, то на яку норму закону зіслатися ?

09 Листопада 2021
svitlana

ТОВ” Житомирська обласна енергопостачальна компанія” підняла ціну на електричну енергію. Лист про підняття ціни жовтнем 2021р., а ціновий висновок торгово промислової палати серпневий. Чи можна згідно серпневого висновку підняти ціну???Якщо, ні, то на яку норму закону зіслатися ???

Відповідь

Вітаємо! Перш за все замовник у вашому випадку керується умовами договору про закупівлю, зокрема в частині де прописано порядок зміни ціни за одиницю товару. До того ж Мінекономіки все частіше вказує, що внесення змін до договору про закупівлю у випадках, які передбачені Законом та умовами такого договору, має бути обґрунтованим та документально підтвердженим у спосіб, встановлений у договорі про закупівлю (див. відповідь від 24.05.2021 на запит 787/2021 ГУ Пенсійного фонду України в Рівненській області).
Також звертаємо увагу на постанову ВСУ від 02.12.2020 у справі № 913/368/19 вказано, що в підтвердному документі має бути зазначена «чинна ринкова ціна на товар...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Щодо закупівлі послуг наукової діяльності?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть, в який установах Замовники можуть закуповувати послуги з наукової діяльності у відповідності до п.7, ч.5, ст.3 Закону. Чи є перелік таких установ?

  • Щодо закупівлі додаткової кількості електричної енергії
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Доброго дня! Запитання стосується закупівлі додаткової кількості електричної енергії. Нами (код ЄДРПОУ 05465258) 30.12.2021 було заключено договір на закупівлю електричної енергії (без врахування послуг розподілу) за результатами відкритих

  • Щодо умов статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно включати в договір про закупівлю, укладений в результаті проведення спрощеної закупівлі по Постанові умови ст.41? Чи цей договір не буде договором в розумінні Закону, якщо спрощена проведена по

  • Докупити додаткові кіловати по Постанові чи Закону?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка, якщо в грудні 21 року була переговорка по електроенергії з постачальником універсальної послуги, однак не вистачає кіловат до кінця року. Правомірно буде зараз заключити договір по 169

  • Щодо надбавки за виконання функцій уповноваженої особи
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПСлава Україні! Підкажіть будь-ласка, якщо уповноважена особа під час дії воєнного стану не проводить процедури закупівель(відкриті торги, переговорні процедури, спрощені закупівлі), використовує у роботі норми Постанови 169, чи є це

  • До усіх питань