Чи можна укласти єдиний договір про закупівлю, загальна вартість якого більше 50 000 грн., без використання ЕСЗ?

11 Лютого 2022
iurij

Все ж таки, як на Вашу думку, на даний час, чи може замовник проводити закупівлю декількох різних предметів закупівлі, визначених за 4-ю цифрою закупівельного словника та вартістю кожного менше 50 000 грн., уклавши єдиний договір про закупівлю, загальна вартість якого більше 50 000 грн., без використання ЕСЗ? (при цьому, звичайно, по кожному предмету закупівлі окремо публікується рядок плану закупівлі та звіт про договір про закупівлю). Дякую.

Відповідь

Вітаю. Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, замовник повинен дотримуватися принципів здійснення публічних закупівель та може використовувати електронну систему закупівель. Виходячи з загального змісту Закону можна зробити висновок, що замовник може заключати невичерпну кількість договорів за одним кодом ДК за четвертим знаком (якщо це товари та послуги). Головний фактор – сумарна вартість за предметом закупівлі на рік не дорівнює або не перевищує 50 тис грн. Все про визначення предмету закупівлі читайте на порталі RADNUK.COM.UA в статті «Усе,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • За постановою 169 в системі оприлюднюємо лише “початкові” дані?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо до договору, укладеного по Постанові, було підписано кілька ДУ – одна на продовження терміну дії в зв’язку з продовженням ВС і ДУ на зняття залишків договору, то яким чином

  • Яку процедуру оголошувати: спрощену, відкриті торги чи з публікацією англ. мовою?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПБуло проведено процедуру міжнародних торгів на 8 800 000,00 грн. з ПДВ (Лічильник ел.ен.) у січні, зараз потрібно закупити лічильники ел. ен. на суму 127000,00 грн. з ПДВ. Яку процедуру

  • потрібно опублікувати звіт про виконання договору, за яким оплачений тільки січень 2022
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! 30.04.2022 року закінчився строк дії договору про закупівлю природного газу, укладеного за переговорною процедурою. Подовжити договір це внести нього будь-які зміни ми не мали змоги у зв’язку з

  • Відміна процедури закупівлі, що була оголошена до війни
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Ми починали закупівлю коли ще не було в країні воєного становища . І ми мали укласти договір з підрядником коли вже почалось воєне становище в країні (відкриті публичні

  • Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?
    26 Травня 2022
    Читати відповідь

    ПЗа договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч.

  • До усіх питань