Чи можна провести закупівлю через запит ціни пропозиції з використанням е-каталогу?

01 Грудня 2021
liudmyla

Доброго ранку. Закладом було оголошено закупівлі за кодом ДК 021:2015 30230000-0.
Перша на суму 460000 грн. з певним переліком товару. Двічі не відбулася. Потреба в товарі відпала і закупівля оголошуватись не буде.
Друга на суму 97400, 00 грн. Двічі не відбулася (очевидно у зв’язку з коливанням ціни на ринку). Потреба саме в цьому товарі існує. Чи можливо нині на суму 97400,00 грн. провести закупівлю через запит ціни пропозиції з використанням е-каталогу, зважаючи на те, що загалом за цим кодом ДК річні закупівлі фактично будуть до 200 тис. грн, адже на 460 тис. уже потреби немає.? Чи все таки переговорна на 97400 грн.? Дякуємо за відповідь.

Відповідь

Доброго дня. Відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) передбачено, що договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини 1 статті 2 цього Закону, у разі здійснення закупівлі відповідно до частин 3 та 7 статті 3 цього Закону; Тобто у вашому випадку, у вас є можливість провести закупівлю через запит ціни пропозиції з використанням електронного каталогу. Детальніше по цій темі читайте на порталі RADNUK.COM.UA...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можливо три різні коди ДК об’єднати в одну закупівлю?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    купили каналопромивну машину за відкритими торгами.Потім виявилось що там не вистачає комплектуючих і треба докупити : помпу, шланг для фекальних насосів і таль електричний. Це все три різні коли ДК.

  • Внесення змін в договір при твердій ціні
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Для будівництва укриття в школі була проведена процедура закупівлі та укладений договір з твердою ціною. Наразі виконано 50% будівельних робіт. У зв'язку з збільшення м кошторисної заробітної плати та здорожчанням

  • Прямий договір після 01.09.2026 без посилання на торги, що не відбулися
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день. Замовником було оголошено відкриті торги на закупівлю товарів на суму 85000,00 грн. без ПДВ. Торги не відбулися через відсутність пропозицій учасників. Питання: чи може замовник укласти прямий договір

  • Прямий договір на закупівлю товару після 01.09.26 р.
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    На вересень виділено кошти на закупівлю холодильного обладнання в сумі 199000,00 грн. На яку суму має бути річний план? Чи може бути укладена пряма угода з фізичною особою- підприємцем не

  • До якої категорії замовників відноситься водоканал?
    31 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, до якої категорії замовників належить КП «Вишнівськводоканал»: п. 3 чи п. 4 ч. 1 ст. 2 Закону? 100% статутного капіталу належить Вишневій міській раді, підприємство здійснює водопостачання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО