чи можна прописувати статтю 16 не дослівно із Закону

05 Травня 2021
vita

Доброго дня.Прошу надати відповідь на таке запитання- чи можна у відкритих торгах прописати кваліфікаційний критерій “наявність обладнання, матеріально-технічної бази і технологій” прописати без слова “технологій, оскільки при продажі товару вони не використовуються. І чи можна прописувати ст. 16 не дослівно із Закону?

Відповідь

Вітаємо! Згідно статті 16 Закону про закупівлі замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. При цьому замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:

1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;

2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;

3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);

4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Замовник при обранні одного з вищезазначених не має права змінювати його зміст чи тлумачення. Тому рекомендуємо прописувати критерій так...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Підтвердження про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів у переговорній процедурі
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПУ відкритих торгах у переможця довідку з ДФС не вимагали, достатньо було автоматичної довідки сформованої в системі Прозорро. Торги двічі не відбулися, у зв’язку з відсутністю учасників. Яким чином діяти

  • Фактичне постачання газу перевущує затверджений обсяг: дії замовника
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДобрий день! Провели спрощену закупівлю газу на суму 59000грн. На кінець опалювального сезону не вписалися в суму договору і є борг в 5300грн. Який є вихід з такої ситуації? Дякую

  • Обмеження щодо суміщення посад з іншими видами діяльності
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можна призначити уповноваженою особою заступника директора комунального підприємства ? Якщо ні, то таку особу недопустять до тестування?

  • Постачальник останньої надії газу
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПБуло укладено договір по газу в 2021 р. на 20 відсотків в результаті оскарження тендеру. Минулорічне продовження на 20 відсотків на час здійснення процедури закупівлі вже теж закінчився. В результаті

  • ПДВ в закупівлях
    18 Травня 2021
    Читати відповідь

    Пчи правомірно зазначати в оголошенні процедури закупівлі відкритих торгів очікувану вартістю без ПДВ, якщо тендерною документацією визначено, що Учасники подають свої пропозиції як з ПДВ так і без ПДВ (в

  • До усіх питань