Чи можна підписати й оприлюднити додаткову угоду на зміну ціну після закінчення строку дії договору?

07 Січня 2025
Тетяна

Товариством було укладено договір на посачання електричної енергії на 2024 рік. п. 14 договору Строк дії Договору сказано: Договір набуває чинності з дати підписання Сторонами та діє до «31» грудня 2024 року включно, а в частині розрахунків діє до повного виконання Сторонами взятих на себе зобов’язань за цим Договором. Постачальник направив лист про зміну ціни договору і додаткову угоду 03.01.2025 року. Чи можна підписати і оприлюднити додаткову угоду на зміну ціну після закінчення строку дії договору?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи можна підписати й оприлюднити додаткову угоду на зміну ціну після закінчення строку дії договору? Якщо договір діє до 31.12 2024 то в 2025 році можливості укласти додаткову угоду до такого договору не буде. Адже вносити зміни до договорів можна лише в період дії таких договорів. Тому якщо плануєте вносити зміни до договору на початку 2025 року необхідно укладати додаткову угоду до договору на продовження строку дії...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Помилково визначено предмет закупівлі та опублікувано закупівлю з невірним предметом закупівлі. Що робити?
    01 Грудня 2025
    Читати відповідь

    уповноважена особа помилкова визначила предмет закупівлі та опублікувала закупівлю з невірним предметом закупівлі.(закупівля без використання електронної системи). Чи можливо виправити так ситуацію: до невірного опублікованого плану та договору прикріпити протокол

  • В систему було завантажено додаткову угоду без додатку до неї. Як можна виправити цю ситуацію?
    01 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю! Замовником було оприлюднено додаткову угоду, якою сторони погодили новий план фінансування. В систему було завантажено додаткову угоду, в строк, встановлений законодавством (протягом 3-х робочих днів з дня укладення). Через

  • Як оформити, коли у ході проведення капітального ремонту за рахунок економії по деяким роботам виконані додаткові?
    01 Грудня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю, допоможіть, будь ласка, розібратися: в ході проведення капітального ремонту за рахунок економії по деяким роботам виконані додаткові. Як це оформити?

  • Оподаткування військової частини при закупівлі генератора
    30 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Закуповуємо генератор для військової частини суму оголошуємо з ПДВ чи без? Дякую

  • Помилка в тендерній документації
    30 Листопада 2025
    Читати відповідь

    при оприлюднені тендерної документації проставили дату затвердження тендерної документації але пропустили номер, чи вважається це порушенням? та чи потрібно вносити зміни до тендерної документації?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО