Чи можна не проводити переговорну процедуру, а просто оприлюднити Звіт (и) про договір про закупівлю з ПОН

29 Березня 2021
mariia

Допоможіть , будь ласка розібратися в ситуації що склалася із закупівлею електроенергії в 2021 році. Ми, з 01.01.21 передані ПОНу , так як ми новостворена юрособа (відділ освіти при ОТГ). Всі реальні дані щодо потреби в кВт на 3 місяці ми відправляли в ПОН по пошті, але отримали від них Договір, комерційну пропозицію і протокол переговорів на значно меншу кількість кВт годин і НАБАГАТО меншу суму договору (58000). Питання: 1) Чи має право Замовник в одному календарному році провести більше однієї процедури закупівлі з ПОН на один і той же період постачання (90 днів -з 01.01.21 по 31.03.21) на різні суми (які надійдуть від ПОН)? 2) Чи можна не проводити переговорну процедуру , а просто оприлюднити Звіт (и) про договір про закупівлю з ПОН ? ( навіть якщо загальна вартість таких договорів може бути значно більшою ніж 200000 грн. , а перший такий договір на 58000 грн. прийшов 23.03.21, а наступні договори МОЖЛИВО надійдуть від ПОН пізніше уже на реальні показники). СПАСИБІ.

Відповідь

Доброго дня! 58 00 гривень за постачання електричної енергії ПОН це «прямий» договір на постачання електричної енергії з постачальником «останньої надії» без використання електронної системи закупівлі на підставі абзацу 6 пункту 2 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі».

Переговорна процедура закупівлі з ПОН застосовується у разі якщо визначена вартість буде дорівнювати та перевищувати 200 тис. грн (1 млн грн, якщо замовник в окремих сферах господарювання) на підставі абзацу 6 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону.

Варто зазначити, що замовник обирає вид закупівлі товарів та послуг керуючись вартістю предмета закупівлі на рік. Отже, якщо загальна вартість закупівлі...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь – ласка, чи можна замінити сторону Замовника у Договорі про закупівлю робіт. Стороною була сільська рада, правонаступником є міська рада.

 • Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПМи, замовники, хочемо оголосити закупівлю вантажної техніки за допомогою фінансового лізингу. Сума – 1 250 000 грн. Чи не підпадає фінансовий лізинг під дію Закону “Про публічні закупівлі”? Яким чином

 • Сума за актами ПОН більша ніж сума договору про закупівлю
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ППідкажіть будь ласка. Як можна розрахуватися з постачальником останньої надії, якщо договір був укладений на 170000 грн. ( на очікувану вартість), а по акті за лютий сума вийшла на 60000

 • Зниження ціни товару за ініціативою замовника
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можливо за договором по СЗ знизити ціну за одиницю товору за ініціативою замовника? Яким чином? Написати лист звернення до постачальника з посилання на фінмониторинг? Чи є якісь ще варіанти?

 • Дві тендерні пропозиції – один субпідрядник, чи є підстава для відхилення?
  14 Квітня 2021
  Читати відповідь

  ПДва різні, начебто не пов’язані між собою, учасника у складі своїх пропозицій надають інформацію про залучення одного й того самого субпідрядника. Враховуючи, що перелік ознак, за наявності яких учасники є

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель