Чи можна міняти вартість товару у разі двічі відміненої спрощеної закупівлі?

12 Травня 2021
hanna

Двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників, чи може змінюватись вартість товару, не змінюючи при цьому предмет закупівлі, його кількість, технічні, якісні характеристики, якщо заключати договір про закупівлю без використання електронної системи закупівель?

Відповідь

Доброго дня! Застосовуючи пункт 1 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» незмінними як протягом двох спрощених закупівель, так і при укладенні договору без використання електронної системи закупівель мають залишитися предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника.

При цьому зважаючи на принципи здійснення закупівель, що закріпленні в статті 5 Закону, не рекомендуємо збільшувати вартість закупівлі. Стосовно зменшення вартості товару повідомляємо, що Закон чітко не врегульовує дане питання, відповідно залишає його на розсуд замовника.

Корисно з даного приводу прочитати на порталі RADNUK.COM.UA статті «Допороги без спрощених закупівель: загальні правила та особливі підстави» та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Недоброчесний учасник на майданчику
    11 Червня 2021
    Читати відповідь

    ППереможець спрощеної процедури закупівель не виконує свої договірні обов’язки, а саме: отримавши попередню оплату, або аванс починає повністю ігнорувати замовника та не збирається здійснювати поставку товару. (наразі ми готуємо позов

  • Наслідки невиконання переможцем договірних зобов՚язань
    11 Червня 2021
    Читати відповідь

    ПТаке питання: нами проведено тендер на закупівлю палива у талонах. Постачальник надав талони, але з ними у нас на АЗС постійна проблеми. Заправляємося через раз. Причини виясняються, згоди дійти не

  • Залежність між вартісними межами та видами закупівель
    11 Червня 2021
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь-ласка, чи можна укласти договір про закупівлю дошки на суму 49 990 грн. без використання електронної системи закупівель, якщо уже укладений договір на закупівлю дров паливних на суму 350

  • Авторський нагляд та обрання процедури закупівлі
    11 Червня 2021
    Читати відповідь

    ПАвторський нагляд за об`єктом будівництва (обрання процедури закупівлі) Підкажіть будь-ласка, якщо вартість прямого договору менша за 1,5 млн., враховуючи, що це закупівля рабіт, маємо застосувати переговорну процедуру? Дякую

  • Процес реорганізації розпочато, які дії з договорами?
    10 Червня 2021
    Читати відповідь

    Ппідскажіть будь ласка, я працюю в первинній ланці та займаюся закупівлями, в серпні нас реорганізують шляхом приєднання до іншого цпмсд, що робити з договорами які укладені особливо комунальні (шляхом проведенням

  • До усіх питань