Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?

26 Травня 2022
inna

За договором надання транспортних послуг виконавець самостійно купує бензин, вартість якого суттєво збільшилась у порівнянні з вартістю на момент укладення договору. Внести зміни до договору відповідно до п. 2 ч. 5 ст. 41 Закону України “Про публічні закупівлі” неможливо, оскільки предмет договору послуги, а не товар. Чи можливо внести зміни до договору про надання транспортних послуг відповідно до п. 7 ч. 5 ст. 41 Закону?

Відповідь

 

Вітаю. Згідно пункту 7 частини 5 статті 41 Закону «Про публічні закупівлі» (далі- Закон) істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків зокрема-зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни.

Основною умовою використання даного пункту є наявність в укладеному договорі порядку зміни ціни, тобто певної формули чи порядку, за допомогою якої чи якого відбуватиметься...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Щодо закупівлі послуг до 50 тис.грн.
    24 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка. Чи можемо ми закупити (бух. програма) послуги на суму 4000,00 грн. на рік не по Постанові 169 шляхом укладення прямого Договору із публікацією плану, звіту про у.д.

  • Щодо укладання договору про закупівлю з урахуванням ПДВ або без ПДВ
    24 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПЯкщо цінова пропозиція переможця процедури закупівлі за результатами проведеного аукціону не містить суму ПДВ, чим відрізняється від загальної суми укладеного договору, чи буде це порушенням частини 4 статті 41 Закону?

  • Розривати договір або піднімати ціни?
    24 Червня 2022
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь-ласка, як краще зробити: договір на бензин та дизпаливо укладений до початку воєнного стану з переможцем відкритих торгів, наразі немає потреби в закупівлі, але з вересня буде обов’язково. Ціни

  • Переможець працює без пдв
    24 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПТака ситуація. Відбулись відкриті торги на закупівлю овочів. Переможець працює без пдв. Відповідно з ним було заключено договір без пдв. Уповноваженою особою було оприлюднено даний договір на майданчику помилково з

  • Поточний ремонт дороги по Постанові “№169, можна?
    24 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть, чи можна заключити прямий договір на поточний ремонт дороги по Постанові “№169, якщо вартість послуги згідно прпоекту становить 2 800 000грн?

  • До усіх питань