Чи можливо коригування договору про закупівлю в момент підписання?

12 Січня 2021
innamaks1984-gmail-bom

Доброго вечора. Прошу допомогти праильно вчинити наступні дії…. Під час оголошення відкритих торгів на газ, забула в проекті Договору прописати істотні умови згідно ст. 41 Закону. Завтра підписуємо Договір і я хочу додати ці умови по ст. 41 Закону. Але не знаю чи маю право, однак в ТД був зазначений пункт “Проект Договору про закупівлю викладено в Додатку 4 до цієї тендерної документації.
Договір про закупівлю укладається відповідно до умов цієї тендерної документації та тендерної пропозиції переможця у письмовій формі у вигляді єдиного документа.
Остаточна редакція договору про закупівлю складається замовником з врахуванням особливостей предмету закупівлі та результатів аукціону на базі проекту договору про закупівлю, що є Додатком 4 до цієї тендерної документації, та надсилається переможцю у спосіб, обраний замовником.4. Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного кодексу України та Господарського кодексу України з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про публічні закупівлі».
У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати гарантійний лист щодо погодження умов оплати, викладених у проекті договору.
Згідно п. 4. Істотні умови, що обов’язково включаються до договору про закупівлю згідно моєї ТД”Умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі, крім випадків визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті та/або випадків перерахунку ціни за результатами електронного аукціону в бік зменшення ціни тендерної пропозиції учасника без зменшення обсягів закупівлі.” Чи можу я скористатись цим пунктом і додати істотні умови згідно ст. 41 Закону в укладеному Договорі про закупівлю. Чи краще укласти Договір на тих умовах які викладені в Проекті Договору і пізніше Додаткову угоду, в якій прописати щоб доповнити такими пунктами:…. умови по ст.41 Закону.
Дуже прошу Вашого бачення як правильно вчинити.
Дчкую….

Відповідь

Добрий день! Ураховуючи вимоги пункту 31 частини 1 статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону.

 

Згідно з пунктом 8 частини 2 статті 22 Закону тендерна документація повинна містити проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

 

Більше того, згідно частини 4 статті 41 Закону зазначено, що  умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції / пропозиції за результатами електронного аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі або узгодженої ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Довгострокові зобов’язання в переговорній
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи може бюджетна установа за КЕКВ 2281 проводити закупівлю науково-дослідних робіт строком на 2 роки, розбивши їх на етапи від повідно до кошторисних призначень? Якщо процедура була оголошена на да

 • Чи є порушенням укладення декількох прямих договорів, але з різними контрагентами?
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЯкщо спрощена закупівля двічі не відбулася із-за відсутності учасників, чи можна заключити декілька прямих договорів на загальну суму, оголошену в спрощеній закупівлі , але з різними постачальниками, та на протязі

 • 20% від очікуваної вартості – під час оскарження переговорної процедури закупівлі: чи це можливо?
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПДоброго дня! Скажіть, будь-ласка, нами, як Замовниками, було оголошено переговорну процедуру закупівлі, в ході періоду оскарження переговорної процедури подано скаргу щодо оскарження дій Замовника. Наразі триває процедура розгляду скарги. Оскільки

 • Чи підлягатиме оприлюдненню протокол УО під часи закупівлі без використання ЕСЗ
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПСкажіть будь-ласка чи потрібно під час оприлюднення закупівлі без використання електронної системи(звіт) опубліковувати протокол-повідомлення про намір укласти договір?

 • казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора
  07 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЗа результатом відкритих торгів укладено договір, який казначейство відмовляється реєструвати, так як у звіті вказано код за шостим знаком класифікатора (найбільш відповідає номенклатурній позиції ). Як довести казначейству, що помилки

 • До усіх питань

   Приєднуйся до авторів
   load
   Реєстрація
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   В особистий кабінет
   load
   Відновлення паролю
   Вітаємо!
   Реєстрація пройшла успішно
   Вітаємо!
   Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель