Чи можливе відхилення пропозиції з декількох підстав?

20 Листопада 2020
Надія

Чи можливе відхилення пропозиції Учасника відкритих торгів з декількох підстав одночасно? Наприклад, Учасник не надав підтвердження відсутності підстав по ст.17, сертифікат відповідності на предмет закупівлі та визначив конфіденційними копії договорів, що підтверджують виконання аналогічних договорів.

Відповідь

Добрий день!  Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі наявності підстав, що встановлені у статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Даний перелік є вичерпним.

Виходячи зі змісту статей 11 та розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону прийняття рішень та відповідальність, зокрема за відхилення тендерної пропозиції, покладено на тендерний комітет або уповноважену особу замовника, які забезпечують рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця.

Крім того, замовникам слід ураховувати, що закупівлі здійснюються за принципами, установленими статтею 5 Закону, зокрема: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань