Чи можливе відхилення пропозиції з декількох підстав?

20 Листопада 2020
Надія

Чи можливе відхилення пропозиції Учасника відкритих торгів з декількох підстав одночасно? Наприклад, Учасник не надав підтвердження відсутності підстав по ст.17, сертифікат відповідності на предмет закупівлі та визначив конфіденційними копії договорів, що підтверджують виконання аналогічних договорів.

Відповідь

Добрий день!  Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі наявності підстав, що встановлені у статті 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Даний перелік є вичерпним.

Виходячи зі змісту статей 11 та розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону прийняття рішень та відповідальність, зокрема за відхилення тендерної пропозиції, покладено на тендерний комітет або уповноважену особу замовника, які забезпечують рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця.

Крім того, замовникам слід ураховувати, що закупівлі здійснюються за принципами, установленими статтею 5 Закону, зокрема: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • договір на постачання електричної енергії
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППрошу Вашої консультації. В січні заключили договір на постачання електричної енергії сумою 216 тис. грн. на 25 об’єктів. В березні місяці передаються на баланс підприємства дві нові будівлі вже з

  • 631 стаття у прямих договорах
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПУ нас два рази не відбулася Спрощена закупівля по телекомукаційних послугах , хочемо укладати прямий договір з Укртелекомом. А попередній договір закінчився минулого року , а за січень ми не

  • щодо застосування КЕП
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЗгідно ч.16 ст.29 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) : «Замовник розміщує повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах: 2) на підтвердження права підпису тендерної

  • Рішення виконавчого комітету міської ради, як підстава для проведення закупівлі послуг без застосування порядку проведення спрощених закупівель
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи можливо заключити прямий договір згідно п.2 частини 7 статті 3 (відсутність конкуренції з технічних причин) на послуги з поводження з побутовими відходами, якщо сума становить від 50 тис. грн.

  • Який кінцевий строк подання тендерних пропозицій?
    01 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЧи є помилкою ставити кінцевий термін подання тендерних пропозицій на не робочий день, за процедурою відкриті торги?

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель