Чи може Замовник в період уточнення зменшити Очікувана вартість закупівлі та обсяги закупівлі

18 Лютого 2021
sofiia

Оголошено спрощену закупівлю. Чи може Замовник в період уточнення зменшити Очікувана вартість закупівлі та обсяги закупівлі послуг, оприлбднивши документацію спрощеної закупівлі в новій редакції та продовживши строк подання пропозицій на 2 дні ? Чи буде вважатися що закупівля проведена відповідно до річного плану, якщо в річному плані більша сума, а в оголошенні спрощеної закупівлі менша?

Відповідь

Вітаємо! Законом України «Про публічні закупівлі» (далі-Закон) визначено, що замовник має право з власної ініціативи внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та / або вимог до предмета закупівлі, але до початку строку подання пропозицій.  Але, звертаємо вашу увагу, що статтею 4 Закону визначено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану закупівель. Також слід зазначити, що внести зміни до річного плану, після оголошення відповідної закупівлі замовник не має технічної можливості. Отже, в даному випадку у замовника є 2 варіанти.

Варіант 1. Проводити спрощену закупівлю на визначену очікувану вартість та обсяг, за результатами такої закупівлі укласти договір про закупівлю, після...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Як розрахуватись зі старим постачальником
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідскажіть, як вийти із ситуації. 20% угода не покриває потреби в постачання газу, і не вистачає 230 тис. на оплату за постачання газу за лютий, але з 01.03. вже є

  • Нагальна потреба на період оскарження тендеру при сумі меншій за 50 тис. грн.
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь – ласка, що робити Замовнику у разі нагальної потреби у закупівлі на період оскарження тендеру, якщо сума нагальної закупівлі менша за 50 тис.грн?

  • Розподіл обов’язків між УО та ТК у разі переговорної процедури закупівлі
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ППідприємство здійснює діяльність в окремій сфері господарюваня, є уповноважена особа і тендерний комітет. Хто повинен проводити переговорну процедуру закупівлі послуг на суму 300 т.грн ст.40 частна 2 пункт 2 відсутність

  • Як визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПЯк визначити предмет закупівлі по виготовленню проектно-кошторисної документації? Необхідно провести декілька капітальних ремонтів в одному корпусі на загальну суму більше 1,5млн. На кожен ремонт необхідно виготовити окрему кошторисну документацію. Як

  • КЕП не вимагали в ТД, відхиляти?
    03 Березня 2021
    Читати відповідь

    ПВ документації спрощеної закупівлі замовник не встановив вимогу стосовно накладення учасниками КЕП. В результаті – на пропозицію учасник КЕП не наклав. Чи повинен замовник відхилити пропозицію цього учасника? Якщо так,

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель