Чи може уповноважена особа сільської ради проводити тендер для виконавчого комітету цієї ж сільської ради?

26 Березня 2025
Юлія Волкова

Чи може уповноважена особа сільської ради проводити тендер (на розроблення комплексного плану на громаду) для виконавчого комітету цієїж сільської ради (Виконавчий комітет – не зарєєстрований як юридична особа, не має своєї бухгалтерії)?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи може уповноважена особа сільської ради проводити тендер для виконавчого комітету цієї ж сільської ради? Уповноважена особа сільської ради може проводити тендер для виконавчого комітету цієї ж сільської ради, оскільки виконавчий комітет не є окремою юридичною особою, а діє в межах правосуб’єктності сільської ради як юридичної особи. Відповідно до ст. 11 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет є органом сільської ради, який створюється нею...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Алгоритм проведення переговорної процедури з 01.09.2026 на порталі Радник
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Потрібен поетапний алгоритм дій проведення переговорної процедури з 01.09.2026

  • ВТ не відбулись у серпні, чи можна  прямий договір у вересні
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    В липні вже другий раз не відбулись відкриті торги за особливостями. Поки шукали учасників настало 1 вересня. Зараз я можу пряму угоду за підпунктом 6 пункту 13 Особливостей чи проводити

  • Вимоги локалізації при закупівлі кабелю з 24.08.2026.
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    згідно зі змінами 24.08.2026 р чи водять кабелі до списку локалізованих товарів? Якщо є декілька позицій кабелів, то локалізація застосовується тільки до тих позицій, що по вартості більше 1 млн

  • Можна за кошти Ukraine Facility придбати товар по прямому договору до 200 тис.?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день , з 01.09.2026 року збільшились пороги до 200 тис. на товари і послуги. Підкажіть будь ласка , чи за кошти Ukraine Facility (Юкрейн Фасіліті) також можемо придбавати товар

  • Чи можна укласти прямий договір у вересні 2026 року після змін у законі?
    04 Вересня 2026
    Читати відповідь

    Виконавець поточного ремонту дороги не платник пдв. загальна сума акту виконаних робіт 170000 грн. при оприлюдненні річного плану треба вказувати суму з пдв. це 204000 грн. це надпорогова сума, що

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО