Чи може підприємство критичної інфраструктури, розташоване на тимчасово окупованій території, здійснювати закупівлі відповідно до Закону з Особливостями?

20 Червня 2024
Сергій

Доброго дня!
Наступне питання – ми – велике підприємство критичної інфраструктури, адміністрація якого наразі знаходиться в м. Києві, проте усі матеріальні ресурси, фонди, МТБ та основні засоби залишилися на ТОТ. Юридичну адресу не змінено на підконтрольну територію. проте адміністрація та частина персоналу – в м. Києві знаходиться.
Чи можемо ми, в розумінні положень ЗУ “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” здійснювати закупівлі та укладати угоди у відповдності до положень ЗУ “Про публічні закупівлі” та ПКМУ № 1178?
Якщо ні, то які є для цього законні шляхи, окрім перереєстрацію юридичної адреси на підконтрольну територію України? Дякую

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – чи може підприємство критичної інфраструктури, розташоване на тимчасово окупованій території, здійснювати закупівлі відповідно до Закону з Особливостями? Обмеження щодо господарської діяльності перелічені у статті 13 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України». Зокрема, даною статтею передбачено: – здійснення господарської діяльності юридичними особами, фізичними особами — підприємцями та фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, місцезнаходженням (місцем проживання)...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи можна кваліфікувати виготовлення містобудівної документації як роботи? Чи не вважатиметься за порушення, якщо Замовник укладе прямий договір, вартість якого не перевищує 1,5 млн. грн, без застосування відкритих торгів, керуючись пунктом 13 Особливостей?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    10.01.2025 року. Доброго дня! Замовник (бюджетна установа) має намір укласти прямий договір на виготовлення містобудівної документації за ДК 71410000-5 Послуги у сфері містобудування по КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі

  • Чи можна провести відриті торги на допороги
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня!Якщо у 2025 році планується закупити послуги з очікуваною вартістю 75 000,00 грн (річна потреба теж 75 000,00 грн), чи можемо ми провести Відкриті торги з особливостями?

  • Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис. грн, а потім провести ВТ по одному й тому ж коду ДК?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Чи можна укласти прямий договір на суму до 100 тис.грн. а потім провести ВТ по одному і тому ж коду ДК.?

  • Який найшвидший спосіб здійснити закупівлю пального
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Цікавить таке питання: Комунальна Установа має закупити Паливо. Річна потреба планується 300 000 грн згідно кошторису. На даний момент залишки пального уже вичерпані. Запитання чи можемо ми створити закупівлю за

  • Яким чином звітувати про виконання договору, якщо постачальник виставив рахунок на суму більшу, ніж визначено в договорі, і замовник не може її оплатити?
    15 Січня 2025
    Читати відповідь

    Виникла наступна ситуація. Орган місцевого самоврядування. Згідно договору, укладеного за результатами відкритих торгів, залишок коштів на 01.12.2024 р. становить 140 тис.грн., постачальник виписав рахунок за грудень на 400 тис. грн.

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО