Чи може бюджетна установа закупити електричну енергію з послугою розподілу

12 Вересня 2024
Інна Хлонь

Ми бюджетна установа музей-заповідник. Чи можемо (маємо право) закупити електричну енергію з послугою розподілу електричної енергії. Річна потреба в закупівлі електроенергії з послугою розподілу на 2025 рік складає ~ 400 000,00 грн.

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Чи може бюджетна установа закупити електричну енергію з послугою розподілу. Відповідно до ч 34 ст 1 Закону встановлено поняття «товари». Електрична енергія є товаром, тому при плануванні закупівлі зазначаємо код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» — 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія. У свою чергу, послуга з розподілу електричної енергії є послугою для надання постачання електричної енергії. Тому замовник під час проведення закупівлі товару – електричної...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно до звіту про прямий договір з ФОП додавати пояснення про відсутність КБВ
    19 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Питання щодо кінцевих бенефіціарних власників(КБВ). Підкажіть, будь-ласка, чи потрібно до публікації прямих договорів з ФОП подавати Лист-пояснення щодо правових підстав відсутності інформації про кінцевих бенефіціарних власників у фізичної особи —

  • Внесення змін до технічного завдання на етапі підписання договору
    19 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня! Провели відкриті торги (з особливостями) на послуги з виготовлення кошторисної документації. Виконавець на етапі підписання договору просить внести зміни в тех.завдання, а саме: "демонтажні роботи приміщень" на "демонтажні

  • Придбання техніки на Прозоро.Продажі
    19 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день є Замовником в розумінні Закону, питання, хочу придбати техніку на прозорро.Продажі, Чи підпадає так закупівля під дію Закону та постанови. Чи необхідно проводити закупівлі ?

  • Монтаж пожежної сигналізації
    19 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Потрібно виконати Монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації, КЕКВ 3132, сума 188 321 грн. Які Дії замовника? Дякую!

  • Закупівля ПКД разом з роботами
    19 Серпня 2026
    Читати відповідь

    Який код ДК необхідно обрати для закупівлі робіт з капітального ремонту одночасно з розробленням проєктної документації? Чи необхідно проводити дві окремі закупівлі по різних кодах ДК?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО