Чи є вимога Замовника наявності аналогічного договору(-ів) вартість якого відповідає якомусь відсоткові від оголошеної вартості правомірною?

18 Жовтня 2021
tymofij

Для підтвердження наявності аналогічного досвіду Замовники ставлять вимогу надати інформацію та документи про наявність виконання договору(-ів) вартість якого відповідає якомусь відсоткові від оголошеної вартості Закупівлі. Якщо ж Учасник має досвід виконання робіт з матеріалів замовника, то він може підтвердити об’єми робіт, але не вартість. Чи є це дискримінацією? Що каже практика АМКУ з цього приводу?

Відповідь

Для підтвердження наявності аналогічного досвіду Замовники ставлять вимогу надати інформацію та документи про наявність виконання договору(-ів) вартість якого відповідає якомусь відсоткові від оголошеної вартості Закупівлі. Якщо ж Учасник має досвід виконання робіт з матеріалів замовника, то він може підтвердити об’єми робіт, але не вартість. Чи є це дискримінацією? Що каже практика АМКУ з цього приводу?

Вітаю. Є всі шанси довести у  Постійно діючій адміністративній колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія), що така вимога носить дискримінаційний характер, оскільки взяти участь у процедурі закупівлі зможуть суб’єкти господарювання, які зможуть надати документи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Щодо закупівлі послуг наукової діяльності?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть, в який установах Замовники можуть закуповувати послуги з наукової діяльності у відповідності до п.7, ч.5, ст.3 Закону. Чи є перелік таких установ?

  • Щодо закупівлі додаткової кількості електричної енергії
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Доброго дня! Запитання стосується закупівлі додаткової кількості електричної енергії. Нами (код ЄДРПОУ 05465258) 30.12.2021 було заключено договір на закупівлю електричної енергії (без врахування послуг розподілу) за результатами відкритих

  • Щодо умов статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі»
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПЧи потрібно включати в договір про закупівлю, укладений в результаті проведення спрощеної закупівлі по Постанові умови ст.41? Чи цей договір не буде договором в розумінні Закону, якщо спрощена проведена по

  • Докупити додаткові кіловати по Постанові чи Закону?
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка, якщо в грудні 21 року була переговорка по електроенергії з постачальником універсальної послуги, однак не вистачає кіловат до кінця року. Правомірно буде зараз заключити договір по 169

  • Щодо надбавки за виконання функцій уповноваженої особи
    28 Червня 2022
    Читати відповідь

    ПСлава Україні! Підкажіть будь-ласка, якщо уповноважена особа під час дії воєнного стану не проводить процедури закупівель(відкриті торги, переговорні процедури, спрощені закупівлі), використовує у роботі норми Постанови 169, чи є це

  • До усіх питань