Чи є громадські організації, які є одержувачами бюджетних коштів у розумінні Закону “Про публічні закупівлі” замовниками?

03 Грудня 2021
natalia

скажіть будь ласка чи є громадські організації, які є одержувачами бюджетних коштів у розумінні Закону “Про публічні закупівлі” замовниками?а у разі, якщо вони є замовниками чи повинні вони оприлюднювати договори з накладанням на них КЕП на захищеному носії?Дякую

Відповідь

Вітаємо! Змушені повідомити, що визначення будь-якого підприємства / організації чи установи здійснюється, виходячи з сукупності різних факторів, зокрема установчих документів, основної / господарської діяльності, тощо. Якщо ви бажаєте отримати детальний розбір позиції про котру йде мова, пропонуємо звернутись на платну консультацію Тендерного агентства «Радник», де вам обов’язково розкриють правовий бік цього питання: (066) 616-48-98, (067) 503-01-36, (063) 807-17-91 або переходьте за посиланням http://goszakupka.com.ua/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Надаємо відповіді на запитання у сфері публічних закупівель

Вас може зацікавити
  • Підскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ППідскажіть, будь ласка, якщо перед цим проводили всі закупівлі за Постановою 169, після останніх змін, коли треба проводити спрощені закупівлі (тобто закупівлі стають “прозорими”) чи доцільно проводити закупівлі до 50,0

  • Щодо визначення кодів ДК
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    П1. Бюджетна установа. Потрібна консультація щодо визначення ДК по предмету закупівлі: – «Доступ до програмного забезпечення у вигляді онлайн сервісу Е-журналів/ Інформаційними системами (наприклад “Громадський проєкт” та ін.) (надання права

  • Щодо ціни товару
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПЯк правильно обгрунтувати підвищення ціни товару, на етапі формування оголошення про проведення закупівлі? Дякую.

  • Щодо укладення прямого договору по Постанові №169
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПСкажіть будь- ласка чи можна укласти прямий договір по 169 Постанові на суму 109 194 грн., на проведення поточного ремонту споруди цивільного захисту ( укриття) у школі, чи краще застосувати

  • Щодо внесення змін до переліків та обсягів
    15 Серпня 2022
    Читати відповідь

    ПУ Ваших публікаціях про закупівлі за постановою 169 всюди йде мова про внесення змін до переліків та обсягів закупівель, затверджених наказом замовника. Але підпункт 2) пункту 1 Постанови звучить так:

  • До усіх питань