Чи буде вважатися порушенням Закону України «Про публічні

21 Жовтня 2020
svez-i-ua

Чи буде вважатися порушенням Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції Закону України від 19.09.2019 №114-IX) внесення змін (шляхом укладання додаткової угоди) до конкретної назви предмета закупівлі після проведення спрощеної закупівлі , укладення договору та оприлюднення його на вебпорталі Уповноваженого органу з питань закупівель. Предмет закупівлі код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 45300000-0 Будівельно – монтажні роботи (Реконструкція частини приміщення ….) Конкретна назва закупівлі відповідає назві робочого проекту та іншої технічної документації. Дякую за консультацію !

Відповідь

Добрий день! Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов’язань сторонами в повному обсязі, крім випадків, визначених частиною 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

До істотних умов господарського договору відповідно до статті 180 Господарського кодексу України відносять 4 групи умов:
1. умови, визнані законом як істотні;
2. умови, які є необхідними для договорів даного виду;
3. умови, щодо яких на вимогу однієї зі сторін повинна бути досягнута згода;
4. умови про предмет, ціну та строк дії договору.

Предмет договору своєю чергою охоплює найменування (номенклатуру,...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Аналогічний договір у закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги”
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пу закупівлі 55520000-1″Кейтерингові послуги” , для забезпечення виконання аналогічного договору за предметом закупівлі, підгружений договір 55510000-8 Послуги їдалень, чи є це невідповідністю до “аналогічний за предметом закупівлі договір” ???

 • Стосовно виключення з Закону про закупівлі
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ПНа початку року по коду 6611 (послшуги еквайрингу та розрахункові) уклали договір на 20%. опублікували. Потім уклали прямий договір на 6000 на розрахункова-касове обслуговування. Оголосили спрощену на послуги еквайрингу на

 • Природний та скраплений газ для Закону \”Про публічні закупівлі\” одне
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППриродний та скраплений газ для Закону “Про публічні закупівлі” одне і теж?

 • Виділено додаткові кошти, чи потрібно додатково проводити спрощену закупівлю?
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  Пнашою установою у грудні 2020 року проведено спрощену закуплю електричної енергії на 2021 рік на сумму 58590,84 гривень. Наразі договір майже вичерпано і згідно рішення сесії виділено додаткові кошти у

 • закупівля кейтрингових послуг, які не відбулися
  24 Вересня 2021
  Читати відповідь

  ППросимо допомогти розібратися в наступній ситуації. У квітні місяці цього року Замовник оголошував двічі відкриті торги на закупівлю кейтрингових послуг, які не відбулися з причин подання менше двох тендерних пропозицій.

 • До усіх питань