Чому Листа від 14.08.2020 р. № 3304-02/50563-01 Міністерства розвитку

23 Жовтня 2020
ekonomdkl4-ukr-net

Чому Листа від 14.08.2020 р. № 3304-02/50563-01 Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на сайті? Він є діючим?

Відповідь

Вітаємо! На офіційному сайті Уповноваженого органу (Мінекономіки) зазначений Вами лист відсутній. Враховуючи це не рекомендуємо використовувати інформацію, яка не оприлюднена на офіційних ресурсах Уповноваженого органу. Щодо внесення змін істотних умов договору пропонуємо ресурси порталу RADNUK.COM.UA:
1) Вісім важливих підстав для зміни істотних умов договору про закупівлю – https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/sudova-praktika/visim-vazhlyvykh-pidstav-dlia-zminy-istotnykh-umov-dohovoru-pro-zakupivliu/
2) Суттєві (і не дуже) умови договору про закупівлю – https://radnuk.com.ua/praktyka_zakupivel/dohovir/suttievi-i-ne-duzhe-umovy-dohovoru-pro-zakupivliu/

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
  • Спрощена закупівля чи договір без використання електронної системи?
    06 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПСпрощена закупівля чи договір без використання електронної системи? підкажіть, будь ласка, чи необхідно проводити спрощену закупівлю у наступному випадку. Згідно кошторису на 2021 рік (ми є розпорядниками бюджетних коштів) на

  • на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    Ппідкажіть будь ласка на яких підставах та відповідно до яких законодавчих норм підрядник має право продовжити термін виконання робіт за договором? Дякую

  • Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ПДоброго дня ! Яку суму потрібно сплатити учаснику для участі у торгах.

  • звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може будь-хто інший?
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, звітувати про укладення договору без використання електронної системи повинна обов’язково уповноважена особа чи може бути призначена наказом відповідальна особа/особи (яка не є уповноваженою особою).

  • КЕП та ТД
    05 Травня 2021
    Читати відповідь

    П1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ). Що таке зміни до

  • До усіх питань

      Приєднуйся до авторів
      load
      Реєстрація
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      В особистий кабінет
      load
      Відновлення паролю
      Вітаємо!
      Реєстрація пройшла успішно
      Вітаємо!
      Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель