Маринаkirilenko-marina@ukr.net

05 Березня 2020
Марина

Доброго дня!
Замовник при закупівлі комп’ютерів (відкриті торги) вимагав «Довідку про наявність у його місті представника чи партнера виробника або постачальника який буде здійснювати виконання гарантійних зобов’язань протягом 36 місяців».
Учасник №1 надає Довідку з адресою та телефоном служби сервісної підтримки у місті Замовника, який є партнером Учасника №1 на договірних засадах. Але не надає документи, які підтверджують договірні відносини між ними.
Учасник №2 надає Довідку із назвою ФОП (без коду ЄДРПОУ) та номер телефону партнера-виробника, який буде здійснювати гарантійні зобов’язання. Але не надає документи, які підтверджують договірні відносини між ними.
Учасник № 3 надає адресу та телефон сервісного центру у місті Замовника. Але не надає документи, які підтверджують договірні відносини між ними.
Чи правомірні будіть дії Замовника щодо відхилення пропозицій цих Учасників виходячи з того, що ними не надано підтвердження виконання гарантійних зобов’язань: договір з представником у місті Замовника, або лист від представника сервісного центру у місті Замовника, який гарантує виконання гарантійних зобов’язань за товаром, який постачає Учасник?

Відповідь

Добрий день! Нажаль без повного аналізу тендерної документації замовника та тендерних пропозицій учасників надати однозначну відповідь не вбачається за можливе. Дана юридична послуга надається на платній основі. Якщо Ваше питання досі актуальне направте свої контакти на нашу електронну пошту radnukdz@gmail.com і з Вами в найкоротші терміни зв’яжуться наші спеціалісти. Або ж зателефонуйте за номером +38(044)451-85-71. Дякуємо за розуміння. З повагою, редакція журналу «Радник в сфері державних закупівель».

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Як правильно зазначити джерело фінансування, якщо кошти Ukraine Facility
    27 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Субвенція НУШ 2025, фінансується (або співфінансується) Європейським Союзом — Ukraine Facility. Як правильно зазначити джерело фінансування? Державний бюджет чи Інше (із зазначенням в описі Ukraine Facility)?

  • Чи буде допрацьована можливість вибрати декілька КПКВ
    27 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Згідно змінам які вносяться до річного лпану стосовно КПКВ у річному плані, є можливість вибрати тільки 1 КПКВ. Так як ми управління освіти, то в нас підпорядковані заклади, і в

  • Додаткові вимоги у ЗПП
    27 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Чи до проекту Договору для Запиту (ціни) пропозицій можна включати будь-які свої умови? Наприклад : Надати підтверджуючі документи на момент підписання договору: – рішення (повідомлення), виданого уповноваженим органом, яке містить

  • Чи може ДАСУ перевіряти ЗПП?
    27 Лютого 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи проводить наразі Держаудитслужба моніторинги процедури запит (ціни) пропорзицій і чи має право Замовник в проекті договору встановлювати умови надання Учасником будь-яких документів при укладенні

  • Додаткові кошти- субвенція
    27 Лютого 2025
    Читати відповідь

    По коду ДК із загального бюджету витратили кошти на 99000, через місяць виділено субвенцію з місцевого бюджету в розмірі 50 тисяч. Чи можна по цьому коду ДК заключити договір по

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО