2 уповноважені особи – одне Положення?

26 Квітня 2021
liudmyla

доброго дня
таке питання:
чи може з січня 2022 року в установі бути 2 уповноважених особи, одна відповідальна за закупівлі до 50 тис.грн., друга за закупівлі більше 50 тис.грн. Положення має бути одне чи на кожну окреме у разі призначення двох.

Відповідь

Добрий день! Закон України «Про публічні закупівлі» не містить обмежень щодо визначення однієї або декількох уповноважених осіб для проведення конкретних процедур закупівель / спрощених закупівель.

 

Замовник має право визначити уповноважену особу (осіб) за умови, що кожен із них буде відповідальним за організацію та проведення конкретних процедур закупівель.

 

Ураховуючи викладене, замовник самостійно, зважаючи  на специфіку закупівель, сферу діяльності, попередній досвід, обсяги закупівель, кількість співробітників та інші показники, які впливають на специфіку роботи уповноваженої особи приймає рішення щодо кількості уповноважених осіб та розподілу функцій між останніми.

 

Крім того,  замовник вправі вибрати самостійно, чи готувати одне загальне положення про уповноважених...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації

Коли проблему неможливо вирішити одним запитанням — ви можете замовити консультацію та отримати рішення на основі ґрунтовного дослідження ситуації.

Замовити консультацію
Вас може зацікавити
 • Підтвердження про відсутність заборгованості зі сплати податків і зборів у переговорній процедурі
  18 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПУ відкритих торгах у переможця довідку з ДФС не вимагали, достатньо було автоматичної довідки сформованої в системі Прозорро. Торги двічі не відбулися, у зв’язку з відсутністю учасників. Яким чином діяти

 • Фактичне постачання газу перевущує затверджений обсяг: дії замовника
  18 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПДобрий день! Провели спрощену закупівлю газу на суму 59000грн. На кінець опалювального сезону не вписалися в суму договору і є борг в 5300грн. Який є вихід з такої ситуації? Дякую

 • Обмеження щодо суміщення посад з іншими видами діяльності
  18 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПЧи можна призначити уповноваженою особою заступника директора комунального підприємства ? Якщо ні, то таку особу недопустять до тестування?

 • Постачальник останньої надії газу
  18 Травня 2021
  Читати відповідь

  ПБуло укладено договір по газу в 2021 р. на 20 відсотків в результаті оскарження тендеру. Минулорічне продовження на 20 відсотків на час здійснення процедури закупівлі вже теж закінчився. В результаті

 • ПДВ в закупівлях
  18 Травня 2021
  Читати відповідь

  Пчи правомірно зазначати в оголошенні процедури закупівлі відкритих торгів очікувану вартістю без ПДВ, якщо тендерною документацією визначено, що Учасники подають свої пропозиції як з ПДВ так і без ПДВ (в

 • До усіх питань