КЕП та ТД

05 Травня 2021
tetiana-rybak

1. Чи вірним є те, що вимога розміщення документів у машиносчитувальному форматі стосується лише змін до ТД та роз’яснень до неї? (п.3 ч.1 ст.10 Закону ).
Що таке зміни до ТД: це нова редакція ТД чи перелік змін?
Що з цих двох документів має бути у машиносчитувальному форматі?
2. Чи є правомірним розміщення ТД, що підписана членами ТК, в сканованому вигляді?
3. Окрім розміщення файлу з ТД, на майданчику вимагається накладення КЕП. З’ясовано, що цей КЕП це підпис інформації, яка розміщена в електронних полях.
Чий це має бути КЕП, якщо в ТК 5 осіб?
4. Під час розміщення документів ч/з електронний майданчик діє наступний механізм:
– завантажили всі файли (наприклад, нову редакцію ТД в форматі ворд та перелік змін);
– наклали КЕП (не зрозуміло на що? але без цього документи не оприлюднити).
Як наслідок, кожен окремий документ – просто вордовський файл і він не підписаний ні КЕПом, ні кім взагалі…
Яка ж все ж такі інформація Замовника вимагає КЕПу? Лише електронні поля (п.3 наказу 1082 від 11.06.2020)?
ТД може бути в ворд форматі ніким не підписана?

Відповідь

Доброго дня! З даного комплексу питань повідомляємо наступне. Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 10 Закону замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, інформацію про закупівлю, а саме зміни до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності) у машинозчитувальному форматі – протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень. Тобто Законом чітко визначено оприлюднення у машинозчитувальному форматі: зміни...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно застосовувати локалізацію та вимагати документи підтвердження, якщо закупівля оголошена з ПДВ, світильники підлягають оподаткуванню, але учасник не є платником податку?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    В закупівлі поточного ремонту, учасник відповідно до дефектного акту встановлює стельові світильники. загальна вартість по кошторису становить 199 500,60 без ПДВ. У замовника виникає питання чи потрібно в даному випадку

  • Яким чином визначати очікувану вартість та спосіб закупівлі послуг з технічного нагляду та чи впливає на визначення способу закупівлі той факт, що предметом основних договорів є послуги з поточного ремонту, а не роботи, та відсутня проєктна документація?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Замовником проводяться 7 закупівель послуг з поточного ремонту автомобільних доріг з твердим покриттям. Закупівлі здійснюються як закупівля послуг з поточного ремонту. Проєктна документація на виконання робіт відсутня, наявна лише договірна

  • Чи відповідає тендерна пропозиція Учасника вимогам Замовника?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть, будь ласка, у ВТ була вимога: Інформація про кінцевих бенефіціарних власників учасника процедури закупівлі, що є нерезидентом: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства (підданства), а в разі,

  • Чи можливо виконати коригування по 1 черзі будівництва та публікувати договір на закупівлю коригування, якщо самі роботи по ній вже виконані?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    є обєкт будівництва, минулого року по цьому обєкту був Договір з Підрядником на роботи 1 черги, він виконаний і закритий актами повністю, на даний час по цьому ж обєкту є

  • Закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них згідно абз. 4 підпункту 5 пункту 13 Особливостей (відсутність конкуренції з технічних причин)
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Прошу надати експертне роз’яснення з приводу закупівлі послуг з технічного обслуговування газопроводів та споруд на них. Допорогові договори за означеними послугами зазвичай укладаються з філіями ТОВ «Газорозподільні мережі України», а

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО