Ярослав

22 Липня 2019
Ярослав
Доброго дня! Ми бюджетна установа, яка фінансується за рахунок коштів місцевого бюджету та являється замовником у розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». Аналізуючи наші річні плани закупівель та зміни до них ми встановили, що очікувана вартість одного з товарів перевищила поріг 200 тисяч гривень (сума декількох допорогових закупівель). При цьому за результатами таких допорогових закупівель фактично укладено договорів лише на суму 165 тисяч гривень. На сьогоднішній день плануємо за тим же предметом закупівлі здійснити ще одну закупівлю на суму 25 тисяч гривень. Питання: 1.Чи потрібно нам проводити відкриті торги, чи достатньо знову провести допорогову закупівлю враховуючи, що загальна вартість предмету закупівлі за всіма закупівлями не перевищить 200 тисяч гривень? 2.Чи правильно ми розуміємо, що для того, щоб визначити чи необхідно замовнику застосувати норми Закону України «Про публічні закупівлі» ми повинні, зокрема сумувати вартість фактично закуплених товарів, робіт або послуг за певним предметом закупівлі, а не їх очікувану вартість за річним планом зі змінами? Заздалегідь дякуємо за вичерпні відповіді!
Відповідь

Доброго дня! Дякуємо Вам за Ваше питання. З метою підготовки коректної відповіді воно було взято в роботу нашими фахівцями. Результати будуть Вам направлені додатково на Вашу електронну пошту, з якої було надіслано запит. Також Ви можете зателефонувати в нашу редакцію за номером +38(044)451-85-71, та залишити свої контакти. Після того як відповідь буде готова, з вами зв’яжуться наші юристи та повідомлять про результати.

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Невикористані талони чи звітувати про виконання договору
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Відбулася закупівля запит ціни на пальне. Талони отримано, кошти оплачено. Думаю чи робити звіт про виконання договору, чи після завершення, оскільки талони ще не використані.

  • Як правильно оприлюднити договір страхування в Prozorro, якщо послуга надається до наступного року?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Як вірно опублікувати договір страхування авто та страхування на випадок інфікування в частині строку дії договору та термін постачання послуги за рахунок бюджетних коштів, якшо термін страхування 1 рік і

  • Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали?
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Чи необхідно підписувати додаткову угоду на зменшення обсягів закупівлі, якщо завершується термін дії договору, а товар повністю не вибрали? Фінансування: власний бюджет. Товар: овочі.

  • Щодо оприлюднення додаткових угод
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    постало питання в наступному, під час підготовки Додаткової угоди до Договору по закупівлі електричної енергії, на зменьшення ціни за одиницю. В останній день місяця постачальнику було напралено проект Додаткової угоди,

  • Зміна типу матеріалів у договорі: коли потрібна додаткова угода за “прозорого будівництва”
    15 Травня 2025
    Читати відповідь

    Підкажіть чи потрібно укладати додаткові угоди на зміну типу матеріалів, обладнання згідно з Законом України від 19.09.2024 № 3988-ІХ «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” щодо забезпечення

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО