Наталія

21 Січня 2019
Наталія
Доброго дня. Прошу надати відповідь на наступне запитання. Чи звільняються від сплати штрафних санкцій (за порушення тендерного законодавства по ст.164-14 КУпАП) члени тендерного комітету замовника в разі, якщо вони є працівниками державної установи виконання покарань і на них поширюється дія дисциплінарного статуту?
Відповідь

Добрий день! Згідно ч. 1 ст. 15 КУпАП військовослужбовці, військовозобов’язані та резервісти під час проходження зборів, а також особи рядового і начальницького складів державної кримінально-виконавчої служби України, служби цивільного захисту і державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, поліцейські несуть відповідальність, яка передбачена статтею 164-14 КУпАП, за дисциплінарними статутами. також, в законі України «Про дисциплінарний статут національної поліції України» зазначено, що дія цього статуту поширюється на осіб начальницького складу національного антикорупційного бюро України, осіб рядового і начальницького складу державної...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Чи потрібно реєструвати в прозоро тристоронній договір по грантовій угоді?
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Чи реєструємо в прозоро тристоронній договір по грантовій угоді ? Де Ми виступаємо платнико №2 і будемо сплачувати лише ПДВ.

  • Чи потрібно затверджувати на очікуване фінансування перелік закупівлі і у який спосіб, якщо кошторис ще не затверджено?
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Є наявна потреба у проведені спрощених закупівель на постачання товарів на наступний рік, а саме: електрична енергія та природний газ. Процедура проводиться на очікуване фінансування. Підскажіть будь-ласка, чи потрібно затверджувати

  • Терміни підписання додаткової угоди
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Скажіть будь ласка чи може бути Угода складена 24.11.25 і на другий день закинута ДУ на розірвання але 24.11.25 .Чи все таки краще ДУ 25.11.25?

  • Відхилення тендерної пропозиції через ненадання довідки з НАЗК на юридичну особу
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Перелік документів та інформації для підтвердження відповідності ПЕРЕМОЖЦЯ вимогам, визначеним у пункті 47 Особливостей: Переможець процедури закупівлі у строк, що не перевищує чотири дні з дати оприлюднення в електронній системі

  • Відхилення тендерної пропозиції через зв’язок учасника зі співвиконавцем
    27 Листопада 2025
    Читати відповідь

    Проводимо відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг з охорони (фізична та пультова охорона). Підкажіть, будь ласка, чи є порушенням, якщо учасник та співвиконавець, якого учасник планує залучити для виконання

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО