Новий предмет закупівлі за рахунок додатково виділених коштів

09 Квітня 2021
upravlinnia-pratsi-ta-sotsialnoho-zakhystu-naselennia-vykonavchoho-komitetu-vaaskoi-miskoi-rady

Бюджетна організація оголосила (намір укласти договір 24.03.2021) переговорну процедуру за ДК 021:2015 код 64110000-0 “Поштові послуги” на суму 1203000,00 грн.
05.04.2021 довідкою змін до кошторису виділено додаткові кошти на оплату поштових послуг в сумі 2098,33 грн .
Чи не буде порушенням Закону укласти договір без використання електронної системи та оприлюднити звіт про укладений договір на суму 2098,33 грн, оскільки замовник о’бєктивно не міг передбачити видлення коштів на момент здійснення первинної закупівлі?
Чи не буде вважатися укладення такого договору поділом предмету закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури ?

Відповідь

  Добрий день! Планування закупівель здійснюють на підставі наявної потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг. Отже, загалом замовник, плануючи власні видатки ще задовго до безпосереднього здійснення закупівель (чи то за бюджетні кошти, чи то за кошти підприємства від господарської діяльності), орієнтується у власних наявних потребах щодо придбання товарів, робіт або послуг і може планувати їх, відображаючи в річному плані закупівель. Якщо ж такі потреби з об’єктивних причин змінюються або є непередбачуваними, то в такому разі замовник вноситиме відповідні зміни до річного плану...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Вимоги щодо локалізації в проєкті договору при закупівлі медичних рукавичок
    28 Квітня 2026
    Читати відповідь

    Закупівля медичних рукавичок, ЗЦП. За Кодом ДК річна потреба перевищує 500 тис.грн. Тож викоростання динамічного профілю є порушенням законодавства. Всі сталі профілі товарів мають вимогу щодо локалізації. Очікувана вартість закупівлі

  • Дослідження «таємний покупець», який код ДК?
    27 Квітня 2026
    Читати відповідь

    Прошу підказати код закупівлі для організації закупівлі з дослідження “таємний покупець”. моживо підкажете подібні закупівлі.

  • Інформація про КБВ при ВТ
    27 Квітня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно замовнику завантажувати інформацію про КБВ разом з інформацією про укладений договір при проведені відкритих торгів з особливостями?

  • Чи можна вносити зміни до договору за твердої договірної ціни
    27 Квітня 2026
    Читати відповідь

    Були проведенні відкритті торги на закупівлю Капітального ремонту даху. З підрядником був уладений договір. Вид ціни: тверда. Перед початком робіт підрядником було виявлено не точності в кошторисній документації, де підрядник

  • Аналіз ДАСУ за постановою 1512
    27 Квітня 2026
    Читати відповідь

    Питання здійснення аналізу цін на матеріальні ресурси замовником за постановою 1512. Чи можливо провести аналіз рішень ДАСУ з цього питання та в окремій статті навести огляд мониторингів ДАСУ де порушень

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО