Лотова спрощена закупівля

15 Березня 2021
iuliia

Ми підприємство, що здійснює діяльність в окремій сфері господарювання (водоканал), на протязі року (кожного місяця) нам потрібно проводи дослідження води на мікробіологічні показники та дослідження води на фізико-хімічні показники по всім своїм свердловинах (їх аж 29 шт) розміщені вони у різних селах району і навіть різних територіальних громадах. Річна сума по цих послугах більше 50 тис. грн.
Питання: 1. Чи можемо ми заключити один прямий договір на ці послуги без проведення спрощених закупівель, згідно статті 3 п.7 ч. 2 Закону?
2. Чи можна заключити окремі договора (по кожному селу) не сумуючи код між собою, так як знаходяться за різними адресами і різні об’єкти?

Відповідь

Добрий день! Пунктом 39 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) визначено, що частина предмета закупівлі (лот) – визначена замовником частина товарів, робіт чи послуг, на яку в межах єдиної процедури закупівлі / спрощеної закупівлі учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції/пропозиції або пропозиції на переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.   Порядком визначення предмета закупівлі, затвердженим наказом Мінекономіки від 15.04.2020  № 708 встановлено, що предмет закупівлі товарів і послуг визначається замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини першої статті 1 Закону та...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Збільшення суми договору на розподіл електричної енергії
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Щодо збільшення суми договору на розподіл електричної енергії. У зв’язку з тим, що з 01.10.2025 року суттєво збільшився тариф на послуги з розподілу електричної енергії, відповідно зросла і загальна сума

  • Обґрунтування за пп.7 п.19
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, якщо замовник оприлюднює додаткову угоду про зміну ціни за пп.7 п.19 яособливостей, чи потрібно оприлюднювати обгрунтування підвищення ціни, чи лише додаткову угоду? Дякую.

  • Калькуляція при закупівлі послуг з благоустрою
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Чи зобов’язаний Замовник при проведенні закупівлі послуг за процедурою відкритих торгів з Особливостями встановлювати вимогу до учасників щодо надання розрахунку (калькуляції) вартості послуг? Закупівля стосується послуг з благоустрою,

  • Один договір з різними кодами ДК та як це відобразити в річному плані
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Просимо надати роз’яснення щодо планування та визначення предмета закупівлі. Комунальне підприємство здійснює закупівлю товарів для забезпечення господарської діяльності (обслуговування та ремонт техніки) за власні кошти підприємства. Планується придбання товарів, які

  • Додаткова потреба у природному газі
    09 Березня 2026
    Читати відповідь

    Замовником у 2025 році були проведені відкриті торги на закупівлю природного газу на період 01.11.2025 – 31.03.2026. За результатами процедури торги були відмінені через відсутність поданих тендерних пропозицій. Після цього

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО