Технічна реалізація рішення про відміну тендеру

25 Січня 2021
tetiana-rybak

Користуючись нагодою, Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (далі також – Замовник) висловлює Вам свою повагу та звертається з наступним.
15.01.2021 тендерним комітетом було прийнято рішення про відміну тендеру «Підшипники, код ДК 021:2015 – 44440000-6 – Вальниці» на підставі пункту 2 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) – неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути. Унікальний номер оголошення про проведення процедури закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2020-12-10-002466-b (номер тендеру 8654440).
Скасувати тендер в електронній системі закупівель через електронний торговий майданчик «Smarttender.biz» (оприлюднити рішення про відміну тендеру шляхом оприлюднення протоколу) не вдалося (технічна можливість відсутня).
Детальний опис ситуації, що склалася.
Тендерні пропозиції були подані 4-ма учасниками. Пропозицію першого учасника (ПП «ТД «Галпідшипник») було відхилено 06.01.2021. Пропозицію другого учасника (ТОВ «ТД “РУНО») було відхилено 11.01.2021.
В цей же час, 11.01.2021, першим учасником (ПП «ТД «Галпідшипник») подана вимога щодо відміни тендеру, на розгляд якої Законом встановлено 5 днів. За результатами розгляду вимоги встановлено, що вимога правомірна, та 15.01.2021 Тендерним комітетом прийнято рішення про відміну тендеру. Тендер відмінити не вдалося (як описано вище).
Які дії необхідно вчинити, щоб вчасно надати відповідь на вимогу і провести відміну тендеру.

Відповідь

Добрий день! Стаття 32 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що замовник відміняє тендер у разі:

1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг;

2) неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути.

 

У разі відміни тендеру замовником або визнання тендеру таким, що не відбувся, замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення.

У разі відміни тендеру з підстав, визначених частиною другою статті 32 Закону, електронною системою закупівель автоматично оприлюднюється інформація про відміну тендеру.

 

...
Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Документи, щоб обґрунтувати очікувану вартість
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня!Які документи потрібно мати замовнику, щоб обґрунтувати очікувану вартість запланованого тендеру?

  • Хто відповідальний за визначення очікуваної вартості закупівлі
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня. Підкажіть, будь-ласка, хто відповідальний у Замовника за визначення очікуваної вартості закупівлі? Дякую.

  • Чи правомірне відхилення
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть, будь ласка, чи є правомірним відхилення учасника закупівлі, якщо замовник виставив вимогу про те,що учасник має надати Довідку про наявність в учасника техніки, будівельних машин та механізмів (власних, залучених

  • Зміни до Настанови. Змінами № 4
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоброго дня! Підскажіть будь ласка де знайти посилання на статтю у якій буде прописано врахування інфляційних ризиків при твердій ціні робіт, які вимоги ставляться до учасника при закупівлі робіт Відкриті

  • Тристоронній договір
    01 Травня 2024
    Читати відповідь

    ППідкажіть будь ласка, планується укладання тристоронього договору щодо ремонту доріг. Перша сторона замовник – ОМС, друга сторона – виконавець, третя сторона – інвестор, який буде здійснювати фінансування робіт. Чи оприлюднюється

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО