Закупівля антисептичного засобу

14 Грудня 2020
ruslana

Доброго дня!
Після того, як міська рада виділила додаткові кошти для придбання антисептичних засобів на суму 1 780 000грн тендерний комітет оголосив відкриті торги, проте через 4 дні відмінив процедуру у зв’язку із стислими термінами закупівлі. (на даний час в антимонопольний комітет поступила скарга на неправомірні дії Замовника, розгляд скарги 15 грудня 2020року)
Я є уповноважена особа по закупівлях з COVID 19. Оголосила на майданчику zakupki.prom.ua пошук постачальників під Ковід 19 згідно Постанови №225 (зі змінами).
Ідентифікатор заявки R-UA-2020-11-24-1000003-z. Період подання пропозицій на сьогодні завершено . Частина учасників прикріпили свої пропозиції в систему , а частина відправила мені на електронну адресу. Питання 1 : Чи повинна я розглядати пропозиції, відправлені на електронну адресу, чи тільки ті, які прикріплені на електронному майданчику?
Питання 2: Чи мають право учасники додавати документи, яких не додали в період завершення приймання пропозицій?
Питання 3: Чи можу я ,як Уповноважена особа прийняти рішення про укладання договору згідно Постанови 225 , якщо ще антимонопольний комітет не розглянув скаргу по відкритих торгах на відміну процедури?

Відповідь

Вітаємо! До Переліку товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2020 № 225 (зі змінами) (далі  – Постанова № 225) включені  засоби на спиртовій основі для протирання рук, спиртовмісний антисептик для рук, дезінфікуючий засіб для обробки рук і шкіри (позиції 2207, 2208, 3808). Закупівля антисептичного засобу  спрямована на...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Обрання категорії КАТОТТГ
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю, при заповненні параметрів плану закупівлі яку правильно обрати категорію КАТОТТГ для територіальної громади? Дякую.

  • Зазначення коду ДК в назві предмета закупівлі
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібно в назві предмету закупівлі зазначати код за Єдиним закупівельним словником? Наприклад : Постачання теплової енергії, код 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного

  • Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи сумуються закупівлі по одному коду ДК, але за різними видами закупівель?

  • Порушення термінів при ЗПП
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Чи порушені терміни по ЗЦП, під час обрання переможців в закупівлях: UA-2025-12-23-003421-a UA-2025-12-22-000453-a

  • Додаткова потреба та два прямих договори
    23 Січня 2026
    Читати відповідь

    Вітаю! Замовником було укладено два договорибез використання ЕСЗ на суму 70тис грн. та через 2 місяці на суму 57 тисяч. Згідно наявної потреби складалось керівником клопотання про виділення додаткових коштів

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО