Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону

27 Жовтня 2020
rtv_6-ukr-net

Переговорна процедура закупівлі: відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону.
Згідно п. 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону тендерний комітет здійснює вибір процедури закупівлі, всі рішення тендерного комітету оформлюються протоколом із зазначенням дати прийняття рішення, який підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні. Таким чином, переговорна процедура закупівлі використовується замовником після прийняття відповідного рішення замовником.
Чи вірним є твердження, що вибір процедури (переговорної процедури закупівлі) є першим рішенням тендерного комітету, що стосується її проведення, отже – орієнтовним початком проведення є місяць, в якому оприлюднено Річний план щодо цієї закупівлі.

Відповідь

Доброго дня! Відповідно до частини 2 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 Закону. Виходячи із норм статті 40 Закону замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі. За результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково безоплатно оприлюднюється в електронній системі закупівель протягом одного дня після...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Вас може зацікавити
  • Невиконання договору постачальником
    07 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПЗЦП. Підписаний договір. Прийшов не той товар який замовляли. Дії замовника які ?

  • Чи обов’язкові євроторги?
    07 Травня 2024
    Читати відповідь

    ППлануються відкриті торги на закупівлю послуг на суму 6 000 000,00 грн. Якщо по Закону то це мають бути відкриті торги з публікацією англійською мовою, а як стосовно Особливостей? Дякую.

  • Щодо здачі металобрухту
    07 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПКомунальна установа хоче здати металолом , чи потрібно проводити через Прозорро

  • Продовження строку дії у прямих договорах
    07 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПДоговір укладено відповідно до пункту 12.1 частини 5 статті 3 ЗУ “Про публічні закупівлі” та оприлюднено звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель відповідно до п.

  • Чи обов’язкове застосовування правил Інкотермс?
    07 Травня 2024
    Читати відповідь

    ПЗамовник виходить на відкриті торги з закупівлі транспортного засобу – автомобіль легковий. В тендерній документації вказує місце поставки товару: Україна, склад Продавця. Точну адресу вказати неможливо, тому що Замовник не

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО