Штраф АМКУ за змову — 17 млн грн

78
10 Листопада 2025

Антимонопольний комітет України рішенням від 06.11.2025 визнав ТОВ «БУДІВЕЛЬНА ГРУПА «АЛЬФАБУД» та ТОВ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ПРОФІЖИТЛОБУД» винними в антиконкурентних узгоджених діях під час торгів, проведених у 2024 році Департаментом капітального будівництва Дніпропетровської ОДА на суму понад 270 млн грн.

Компанії узгодили умови участі в закупівлях, що призвело до спотворення конкуренції, за що на них накладено штрафи на загальну суму 17,22 млн грн.

Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» такі порушення є підставою для відмови у подальшій участі в тендерах протягом трьох років.

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель:

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

load
digest icon digest icon
Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель
Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО