Зекономлені кошти

02 Вересня 2024
Оля

В січні було оголошено ВТ, торги не відбулися. Після цього було укладено прямий договір на меншу суму, аніж закидали тендер. Тепер виникла потреба в закупівлі тих самих послуг, чи можемо ми вважати заекономлені кошти від цієї закупівлі та укласти прямий договір????

Відповідь

Вітаємо. Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Зекономлені кошти. Пунктом 15 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені постановою Уряду від 12.10.2022 № 1178 (далі — Особливості), передбачено, що якщо в замовника виникла додаткова потреба (яку замовник не міг передбачити на момент здійснення закупівлі за тотожним предметом...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Екпертна оцінка кошторисної документації при поточному ремонті
    18 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чи потрібна екпертна оцінка (екпертної організації) кошторисної документації при поточному ремонті кабінетів будівлі вартістю більше одного мільйона гривень.

  • У Постанові 1512 прибрали “3 комерційні”, то тепер при аналізі цін треба 3 комерційні чи ні?
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Чому в Вашому прикладі “Порядку здійснення аналізу поточних цін на матеріальні ресурси нового будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту будівель… ” від 11.05.2026 в підпункті 4.2. вказано що для ціноутворюючих

  • Закупівлі без ПДВ з 01.07.2026
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Питання щодо змін про оголошення закупівель без ПДВ з 01.07.2026. Якщо Замовником отримано 3 комерційні пропозиції від ФОП, не платників ПДВ, як робити річний план? Додавати ПДВ, оскільки у ВТО

  • Постанова №520
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Прошу пояснити Постанову КМУ від 24 квітня 2026 р. №520 “Про реалізацію експериментального проекту щодо здійснення закупівель із використанням рамкової угоди для відновлення населених пунктів та об’єктів, що постраждали внаслідок

  • Поточний ремонт кабінетів та постанова №1512
    15 Травня 2026
    Читати відповідь

    Як визначити з/плату при поточному ремонті кабінетів будівлі , при формуванні кошторисної документації та складанні договірної ціни. Чи враховувати вимоги Постанови 1512 від 19.11.2026. (зі Змінами)

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО