Щодо укладення договору на закупівлю робіт

04 Липня 2024
Галина

Якщо планується роботи по заміні покрівлі вартістю до 1,5 млн. грн, це прямий договір без використання ЕСЗ. Для такої закупівлі робіт не потрібно проводити закупівлю робіт з авторського та технічного нагляду? Та вартість виготовлення ПКД вже включається до вартості робіт? Після заключення длоговору публікуємо звіт без публікації договору ?

Відповідь

Вітаємо! Експерти  порталу  «Радник» відповідають на питання користувачів порталу та розглядають  питання – Щодо укладення договору на закупівлю робіт Відповідно до пунктом 27 статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що роботи  – розроблення проектної документації на об’єкти будівництва, науково-проектної документації на реставрацію пам’яток архітектури та містобудування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об’єктів і споруд виробничого та невиробничого призначення, роботи з будівництва об’єктів з розробленням проектної документації, роботи з нормування в будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Договір поточного ремонту. Зменшення, збільшення обсягів та ціни
    17 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Питання щодо тендеру на послуги з поточного ремонту приміщення. 1) Чи можна зменшувати обсяги виконаних робіт, як це вірно зробити? 2) Чи треба відповідно до зменшення обсягів зменшувати вартість договору?

  • Договір поточного ремонту. Зменшення, збільшення обсягів та ціни
    17 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Питання щодо тендеру на послуги з поточного ремонту приміщення. 1) Чи можна зменшувати обсяги виконаних робіт, як це вірно зробити? 2) Чи треба відповідно до зменшення обсягів зменшувати вартість договору?

  • Закупівля згідно з підпунктом 4 пункту 13 Особливостей. Ціна закупівлі менше 50 тисяч (але за тотожним кодом ДК було вже проведено закупівлі більше ніж на 100 тис. грн). Звітувати чи ні
    17 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Вітаю, було проведено закупівлі згідно підпункту 4 пункту 13 Особливостей. Ціна закупівлі менше 50 тисяч. грн. (але за тотожним кодом ДК, було вже проведено закупівлі більше ніж на 100 тис.грн.)

  • Зміни в договір ЗПП
    17 Вересня 2025
    Читати відповідь

    Чи можна внести зміни в підписаний і опублікований договір за яким ще не виконано постачання товару, за умови: була проведена процедура ЗЦП; у зв’язку із втратою потреби в декількох товарах

  • Закупівля за кошти ЄІБ іншим замовником. Чи сумуються закупівлі різних замовників на одному об’єкті?
    17 Вересня 2025
    Читати відповідь

    В рамках Програми відновлення України ІІ, Департаментом житлово-комунального господарства м.Кременчука проведено закупівлю робіт на об’єкті КП «Кременчукводоканал», зокрема: 1. «Реконструкція (технічне переоснащення) – заміна одиниць та вузлів технологічного устаткування та

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО