shidnitca-rada-ukr-netshidnitca.rada@ukr.net

22 Травня 2020
shidnitca-rada-ukr-net

Добрий день! В березні 2020 року був укладений договір на поточний ремонт дороги на суму 100000 грн., який діє до 31.12.2020р., при цьому загальна затверджена кошторисна вартість даного поточного ремонту становить 190000 грн. Але, оскільки, на час підписання договору не було затверджених кошторисних призначень на всю суму, договір був укладений і зареєстрований в ДКСУ на відповідну суму затверджених кошторисних призначень (100000 грн.). Після уточнення дохідної частини бюджету ми збільшили кошторисні призначення на вказані роботи на суму, що залишилася по кошторису – 90000 грн. Підкажіть, будь ласка. чи можемо ми внести зміни до договору шляхом укладання додаткової угоди на 90000 грн. і завершити поточний ремонт дороги на умовах, що діяли до 19.04.2020р. без застосування спрощеної процедури ?

Відповідь

Добрий день! Враховуючи те, що даний договір було укладено до набрання чинності нової редакції Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), вносити зміни в такий договір необхідно керуючись нормами старої редакції Закону та такого договору. Більше того, з Вашого питання залишається не зрозумілим, за результатами якої процедури закупівлі/закупівлі було укладено такий договір. В свою чергу, відповідно до ч. 4 ст. 36 старої редакції Закону визначено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Не відбулись відкриті торги через відсутність учасників. Чи є обов’язок укладати прямий договір в такому випадку, які строки?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Відкриті торги не відбулись, оскільки не було подано жодної пропозиції учасника. Які подальші дії уповноваженої особи в такому випадку? Чи є обов’язок укладати прямий договір в такому випадку, які строки?

  • Замовником оголошено відкриті торги на 176 тис грн, в результаті проведення яких було відхилено всіх учасників. Чи може замовник укласти прямий договір до 100 тис грн, якщо потреба та обсяги не змінилися?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Замовником було оголошено ВТО на 176 000 грн. (товар з послугою), після розгляду ТП учасників були відхилені всі пропозиції, тобто договір не укладено. Чи може замовник наразі укласти прямий договір

  • Наше підприємство змінює назву. Які додаткові документи ми маємо оформити з постачальниками?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Наше підприємство змінює назву. Договора на поставку продукції заключені до 31.12.2025р. Які додаткові документи ми маємо оформити з постачальниками у зв’язку з доною процедурою.

  • Чи потрібно вимагати від учасників та переможців запиту пропозицій якісь установчі документи?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Чи потрібно вимагати від учасників та переможців запиту пропозицій якісь установчі документи?

  • Чи має право замовник не тільки збільшити ціну товару в договорі, але й зменшити обсяги закупівлі?
    06 Липня 2025
    Читати відповідь

    Нами був укладений договір на закупівлю дизельного палива та бензину. У зв’язку з півдищенням ціни товару, Постачальник звернувся з пропозицією внесення змін в договір щодо ціни та надав висновок торгово-промислової

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО